Po godzinach

Zaczyna nam być go coraz bardziej żal. Żona Schreibera ujawniła kolejne rewelacje nt. swojego życia intymnego!

Łukasz Schreiber to młody polityk PiS. Teraz jest o nim głośno, ale głównie za sprawą jego żony. Ta pojawiła się w słynnym telewizyjnym show i mocno szokuje konserwatywny elektorat  partii Kaczyńskiego.

Marianna Schreiber gwiazdą TV

Jak twierdzą autorzy podcastu “Stan po burzy”, Łukasz Schreiber “jest tak zajęty pracą dla Polski, że nie miał czasu zaglądać na Instagrama swojej żony i nie wiedział, na jaki pomysł wpadła pani Marianna Schreiber”. 

Na wspomnianym portalu małżonka pana Łukasza dumnie prezentuje zaś swoje wdzięki. Teraz postanowiła do tego zostać modelką.

W tym celu zgłosiła się do „Top Model”, show, jakie emituje TVN.

Jak nie trudno było się domyślić, wspomniany profil młodej kobiety na Instagramie szybko stał się hitem internetu, ale też źródłem podśmiechujek, zarówno z niej, jak i pana Łukasza. Jego żona, pretendująca teraz do roli topowej modelki, opisywała bowiem na nim swoje życie intymne.

Nikt, nigdy nie rozmawiał ze mną o seksualności. Chyba, jak każdy młody człowiek (w wieku nastoletnim) szukałam swoich zainteresowań obiektem seksualnym. Przeżywałam większe i mniejsze miłości… nie tylko z mężczyznami (Pozdrawiam Ewę, z którą kontakt mam do dzisiaj)

– napisała w jednym z postów.

Do tego opisuje swoje problemy z trądzikiem…

… pozwala nam podziwiać swoje nogi…

… i wreszcie zobaczyć “półnagą”.

Nowa Isabel?

Niektórzy już teraz porównują bohaterkę tego tekstu do „Isabel”, dawnej partnerki byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, która po części zniszczyła wizerunek tego konserwatywnego polityka.

Jak słyszymy w podcaście Stan po burzy, “w PiS nie dworują z kolegi, a mu współczują”. Sama pani Marianna powiedziała w „Top Model”, że jej występ może się skończyć rozwodem. Do tego nazbyt odważnie pisze o swoich fantazjach seksualnych (“przeżywałam większe i mniejsze miłości… nie tylko z mężczyznami”), co może na Nowogrodzkiej co najmniej szokować. Ona może zyskać 5-minutową sławę, jej mąż stracić szansę na dalszą karierę…

Źródło: Onet, Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie