Zaczęło się! Kaczyński prowokuje na miesięcznicy i grzmi o “kłamstwach Tuska”. Odpowiedziały mu TE okrzyki [WIDEO]

Źródło: PiS/yt
Za nami kolejne przemówienie szefa PiS z okazji miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Jarosław Kaczyński znów opowiadał o „kłamstwach Tuska” i „sojusznikach Putina”.
Jarosław Kaczyński znów prowokuje
10 kwietnia to dzień, w którym zawsze możemy liczyć na spore emocje. A to Jarosław Kaczyński powie coś kontrowersyjnego, a to wraz z kompanami z PiS poszarpie się ze zwolennikami obecnego rządu. I tak to leci. 10 lutego lider Zjednoczonej Prawicy przeszedł jednak samego siebie!
Pod pomnikiem smoleńskim powiedział, że w miesięcznice on i jego współpracownicy „przypominają wielką zbrodnię dokonaną przez Putina”, czym oczywiście nawiązał do teorii o zamachu. Według PiS w 2010 r. samolot z Lechem Kaczyńskim spadł nie w wyniku błędów pilota – na pokładzie miała wybuchnąć bomba!
Oczywiście, gdy lider PiS, zaczął snuć swoją opowieść, w tle dało się usłyszeć krzyki: „kłamca, kłamca”. Osoby, które zarzuciły mu manipulację, Kaczyński szybko nazwał „szaleńcami, wariatami, albo ludźmi, którzy są opłacani”. Zasugerował też, że za zamachem w 2010 r. stali m.in. Polacy, w domyśle ludzie z PO.
– Sojusznicy Putina kiedyś dokonali resetu i dziś ciągle rządzą Polską na skutek błędu, na skutek tego, że wielu ludzi uwierzyło w kłamstwa, obrzydliwe kłamstwa Tuska. Człowieka, który był gotowy klękać przed Putinem po dokonaniu zbrodni – ciągnął były wicepremier. – Ale my się nie załamiemy. Przyjdzie czas, kiedy ta uroczystość będzie powtarzana pod ochroną sił porządkowych. Przyjdzie czas prawdy, prawdy o tym wielkim oszustwie, jakim było oddanie Rosjanom prawa do prowadzenia śledztwa w sprawie ich własnej zbrodni – dodał.
Ostrzegł też, że przejrzał tych ludzi, którzy co miesiąc uprzykrzają mu miesięcznice. To ludzie opłacani przez Rosję! – Kto za to płaci? Kto to organizuje? Przyjdzie czas, że ci, którzy to robią, zostaną ukarani, bo chcą służyć zbrodniczej klice Putina. To jest zbrodnia zasługująca na najsurowsze kary. Zwyciężymy, ukarzemy, pokażemy prawdę – podsumował.
Szopka dla żelaznego elektoratu
Oczywiście, trudno to wszystko traktować poważnie: Kaczyński odgrywa co miesiąc przedstawienie dla skrajnego elektoratu swojej partii. Teraz mobilizacja tego jest szczególnie ważna, bo zbliżają się wybory prezydenckie, a z sondaży wynika, że Karol Nawrocki nie cieszy się poparciem nawet żelaznych wyborców PiS. Stąd też prezes wziął się do roboty i znów podgrzewa zgniłego schabowego – opowieść o zamachu w Smoleńsku. Aż dziwne, że ktoś nadal sięga po tę wątpliwe smakowo danie.
Źródło: Onet, Youtube
5 Odpowiedzi na Zaczęło się! Kaczyński prowokuje na miesięcznicy i grzmi o “kłamstwach Tuska”. Odpowiedziały mu TE okrzyki [WIDEO]
Ten stary wariat nie wytrzymuje, jego sumienie dusi więc wymyślił zamach aby swoją winę zwalić tradycyjnie na innych. Kaczyński powinien przebywać w zakładzie zamkniętym a nie pchać się do władzy.
Antypolska, prorosyjską Targowica jak zwykle szczuje na proeuropejskich. Strojach się w szaty sprawiedliwych, prawdomównych demokratów, jak nie przymierzając Putin, albo choćby Łukaszenka…równie uczciwi…
A szczujna antypolska w formie… He, he. Miłego dnia!
Ja tylko czekam kiedy w tej narracji pojawią się smoki i czarownice.
Kiedy zostanie ujawniona ostatnia rozmowa barci Kaczynskich? Dlaczego to tak scisle chroniona tajemnica? Ja tylko moge sie domyslac, ze jesli to wyszlo by na jaw to cala naracja pisowska legla by w gruzach a jej wyznawcy dostali by zawalu ….