Po godzinach

Zabawna wpadka TVP Info. Chcieli dopiec opozycji, pogrążyli sami siebie

Nie ma miesiąca, żeby Telewizja Publiczna pod wodzą Jacka Kurskiego nie zaliczała wpadki czy kompromitacji. Pseudoinformacyjny ściek, bo trudno inaczej nazwać paradziennikarską pracę mediów narodowych, dwoi się i troi, by możliwie często atakować przeciwników politycznych dobrej zmiany, chwaląc jednocześnie rządzących pod niebiosa, kłamiąc i manipulując przy tym tak bardzo, że Goebbels byłby dumny.

Jak nie twierdzenie, że wszystko, co się w Polsce nie udaje, jest winą PO i Tuska, którzy przecież nie rządzą już od ponad 3 lat, to teza, że rozwojowi naszego kraju przeszkadzają wrogie siły z Merkel i Sorosem na czele.

Najnowszy przypadek wojny propagandowej prowadzonej przez stację Jacka Kurskiego miał miejsce niedawno, gdy to TVP Info po raz kolejny postanowiła walczyć ze złogami postkomuny w naszym kraju. Pasek grozy w publicznej telewizji brzmiał złowieszczo: “WARSZAWĘ NALEŻY OCZYŚCIĆ Z DAWNYCH PZPROWCÓW”.

Wszystko byłoby w zasadzie super, gdyby nie fakt, że do programu zaproszono wówczas Marka Króla, do 2010 roku redaktora naczelnego magazynu Wprost, a za poprzedniego ustroju członka PZPR, który pełnił nawet funkcję sekretarza Komitetu Centralnego Partii. 

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że to wręcz idealny gość w temacie oczyszczania sfery publicznej z byłych pzprowców, choć chyba nie o takie coś TVP Info chodziło. Miała być zapewne nagonka na platformianą opozycję, która rządzi Warszawą, a wyszedł klasyczny strzał w kolano. Cóż, kłamać i manipulować też trzeba umieć…

źródło: Twitter

fot. Shuttterstock/tvp.info

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie