Po godzinach

Zabawna wpadka Mariusza Błaszczaka. Nie uwierzycie, gdzie minister pojechał, by szukać rekrutów do wojska

Wygląda na to, że armia pod rządami dobrej zmiany nie tylko nie wstała z kolan, ale i przewróciła się na plecy. O obecnej kondycji armii można powiedzieć wiele, ale nie to, że rekruci idą w kamasze jeden za drugim.

Dlatego też Mariusz Błaszczak rozpoczął kolejną edycję kampanii promocyjnej, której celem jest pozyskanie nowych żołnierzy. W poszukiwaniu ochotników minister obrony narodowej udał się… na plażę w Łebie. W końcu, jak mówi znane powiedzenie, tonący brzytwy się chwyta.

Wszystko to oczywiście uchwyciła niezawodna TVP Info, która postanowiła relacjonować inaugurację 4. już edycji akcji “zostań żołnierzem Rzeczypospolitej“.

Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” to dość nietypowa akcja Ministerstwa Obrony, która ma skusić obywateli do wstąpienia do wojska. Potencjalni kandydaci będą mogli wziąć udział w trwającym jeden dzień szkoleniu. Sama kampania ma się zacząć 13 lipca i potrwać do 28 sierpnia.

Jednak trzeba przyznać, że szukanie żołnierzy na plaży to naprawdę nowatorskie podejście do tematu. Nawet jak na dobrą zmianę…

źródło: Twitter/TVP Info

fot. flickr/KPRM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie