Po godzinach

Z okazji powrotu mrozów internauci przypominają Beacie Szydło jej absurdalne słowa. Zabawna wpadka byłej premier

Od czasu słynnej rekonstrukcji Beata Szydło nie pełni już funkcji premiera. Na tym stanowisku zastąpił ją Mateusz Morawiecki. Cała roszada miała w dużej mierze na celu odbudowę zaufania zagranicznych partnerów do naszego kraju, zaufania nadwątlonego przez krucjatę partii rządzącej wobec Trybunału Konstytucyjnego, a następnie wymiaru sprawiedliwości, w tym Sądu Najwyżwszego i Krajowej Rady Sądownictwa.

Analizując notowania Polski po najnowszej wpadce z kontrowersyjną nowelizacją ustawy o IPN można śmiało stwierdzić, że ten cel nie został osiągnięty. Ba, nasza pozycja jest jeszcze słabsza niż za rządów duetu Szydło-Waszczykowski, a to już nie lada wyczyn.

Dzięki zmianom w rządzie Beata Szydło teoretycznie zeszła z pierwszej linii frontu. W tym też leży po części problem, bo wśród twardego elektoratu PiS była premier jest znacznie bardziej popularna niż jej następca. Zostawmy jednak na chwilę rozważania o makropolityce i skupmy się na pogodzie. Obecna zima nie rozpieszcza nas ilością śniegu. W ostatnich dniach przyszła jednak do nas fala mrozów. Nie są to co prawda temperatury iście syberyjskie, ale termometry zaczeły pokazywać temperatury solidnie na minusie.

Z tej okazji jeden z internautów postanowił przypomnieć wypowiedź Beaty Szydło sprzed roku. Ówczesna premiera spieszyła wówczas ze złotą radą dla osób bezdomnych, popełniając przy tym niezłe faux pas.

Dla przypomnienia…Rok temu😂😂😂😂

Opublikowany przez Włodzimierz Żechowski na 6 lutego 2018

Powyższa wypowiedź wpisuje się w kanon złotych myśli i ogromnej wiedzy byłej premier, która swego czasu nie wiedziała, kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej. Trzeba przyznać, że Beata Szydło to prawdziwa ciocia dobra rada. Choć w tym wypadku lepiej jednak robić dokładnie na odwrót, od tego co proponuje była szefowa rządu…

 fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

   POLUB NAS NA FACEBOOKU

 

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie