Po godzinach

Z okazji obchodów 4 czerwca internet śmieje się z posła Piotrowicza. Ta animacja rozbawi Was do łez

Stanisław Piotrowicz jest osobą, która w świetny sposób odzwierciedla hipokryzję obozu władzy, a także fakt, że jak tak dalej pójdzie, to dobra zmiana puści wszystkie kabarety z torbami. Ten poseł PiS, będąc szefem sejmowej komisji sprawiedliwości, znany jest głównie z tego, że w czasach PRL był prokuratorem, który ścigał opozycyjnych działaczy. Na samym początku tej kadencji Sejmu to w dużej mierze jego rękoma nastąpił demontaż Trybunału Konstytucyjnego.

Dlaczego warto o tym wspomnieć? Ano dlatego, że właśnie mają miejsce obchody 30-lecia pierwszych częściowo wolnych wyborów, które odbyły się w czerwcu 1989 r. Z tej okazji internauci przygotowali specjalną animację pokazująca „zasługi” Piotrowicza dla rozwoju praworządności w naszym kraju, przedstawiając go jako “legendę solidarności“.

Zresztą zobaczcie sami:

https://twitter.com/polskawruinie2/status/1135227856190103552

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że pan poseł Piotrowicz, jako jedna z twarzy sądowej reformy PiSu, to groteska na miarę dotychczas w naszej polityce niespotykaną. Zdążyliśmy się już co prawda przyzwyczaić, że dla obozu zjednoczonej prawicy białe jest czarne, a czarne jest białe, zaś wszechobecna propaganda mediów narodowych wytłumaczy nam wszystko, ale działalność Piotrowicza to jest coś, co nie poddaje się żadnym wyjaśnieniom…

źródło: Twitter

fot. flickr/Sejm RP

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie