Po godzinach

Wzruszająca scena w Gdańsku. Pacjenci chorzy na koronawirusa wzięli ślub na szpitalnym oddziale

Facebook/ Szpitale pomorskie

Wzruszająca scena w jednym z gdańskich szpitali – para, która trafiła na oddział covidowy wzięła ślub. Uroczystość zorganizował szpitalny personel.

Do Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy trafił list z podziękowaniami od młodego małżeństwa, które wzięło ślub na oddziale covidowym tej placówki. Z uwagi na ciężki stan pana młodego, para chciała pobrać się jak najszybciej. Personel szpitala zorganizował więc całą uroczystość – sala została ozdobiona balonikami z… jednorazowych rękawiczek, a pielęgniarki wcieliły się w rolę świadków i fotografa.

Zdjęcie ze ślubu, wraz z listem od pary, szpital opublikował na swoim profilu na Facebooku.

(…) bardzo chcemy podziękować całemu personelowi za pomoc, bez tych osób na pewno by się to nie udało. Tak ważna dla nas chwila z jednej strony bardzo radosna, a z drugiej przykra, że w takich okolicznościach dzięki życzliwości wszystkich Państwa mogła się wydarzyć – napisało młode małżeństwo i podziękowało personelowi oraz zarządowi Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych.

Fotografia uwieczniającą szpitalny ślub już stała się hitem sieci. Internauci nie ukrywają wzruszenia. „Coś pięknego, szacunek dla całego personelu”, „Ukłony, wyrazu szacunku i podziwu dla cudownych świadków” „Jesteście wielcy”, „Popłakałam się ze wzruszenia” – czytamy w komentarzach. Sto lat młodej parze!

Niezwykłe podziękowania wpłynęły do nas od pary młodej.

Chciałabym serdecznie w swoim imieniu, jak również teraz już…

Opublikowany przez Szpitale Pomorskie Wtorek, 23 marca 2021

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie