Polityka i Społeczeństwo

Wymowny wpis Marianny Schreiber. Ministrowa wzywa męża do wyjaśnień ws. Lex TVN, padło jedno konkretne pytanie

screen/ YouTube/ TVN Fashion

Sejm podjął w piątek decyzję ws. kontrowersyjnej ustawy potocznie nazywanej “lex TVN”. Nie spodobało się to Mariannie Schreiber, żonie jednego z polityków Prawa i Sprawiedliwości. Celebrytka postanowiła zapytać męża o to, dlaczego jego partia przegłosowała nowe prawo.

Marianna pyta Łukasza: “Kochanie, czemu?”

Sejm zdecydował w piątek o rozszerzeniu porządku obrad o punkt dot. głosowania nad uchwałą Senatu związaną z lex TVN. Następnie 229 głosami uchwałę tę odrzucił. Teraz ustawa lex TVN trafia na biurko prezydenta.

Zbulwersowało to Mariannę Schreiber, która jest nie tylko żoną polityka PiS, ale też byłą uczestniczką 10. edycji programu “Top Model”.

– Kochanie, czemu? – zapytała męża na Twitterze. Chodziło jej o listę posłów PiS, którzy zagłosowali w Sejmie za odrzuceniem uchwały Senatu. Na pozycji 164. można zobaczyć imię i nazwisko jej męża.

Napisała jeszcze jednego tweeta na temat tej sprawy.

Gdy w wakacje wybuchł ‘lex TVN’, a ja już byłam po 1 nagraniu w TVN – zadzwoniła do mnie przyjaciółka, krzycząc: ‘ku*wa, jesteś hipokrytką. Nie masz kręgosłupa moralnego. Jesteście jak najgorsze bydło. Albo się wyprowadzisz z domu albo zrywam kontakt z Tobą’. Popłakałam się. Przyjaźń

– wspomniała w poście Schreiber.

To szczyt!

Osobny post wrzuciła na Instagram. – Dzisiejsze przyjęcie ustawy medialnej przez Sejm RP to szczyt. Mam nadzieję, że Prezydent nie podpisze – skomentowała aferę Marianna Schreiber.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie