Po godzinach

Wyjazd Andrzeja Dudy do USA okazał się być porażką. Internet śmieje się z prezydenta [Najlepsze memy]

Andrzej Duda liczył, że jego podróż do USA pozwoli mu w blasku fleszy budować swoją pozycję, zarówno w krajowej, jak i zagranicznej polityce. Zamiast tego podróż za ocen to dla naszej głowy państwa pasmo upokorzeń, którego kulminacją był fakt, Donald Trump nie zechciał się z Dudą spotkać, w tym samym czasie podejmując prezydenta… Uzbekistanu.

Z racji tego, że w maju Polska przewodniczy Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Duda przeprowadził wczoraj w siedzibie organizacji debatę wysokiego szczebla na temat roli prawa międzynarodowego. Głowa państwa mogła ten fakt potraktować jako rekompensatę za jakże trudną podróż za ocean.

Fakt prowadzenia przez polskiego prezydenta debaty na szczeblu ONZ może być przez część obserwatorów poczytywania jako sukces, który ratuję cały wyjazd przed uznaniem go za całkowitą katastrofę.

Okazuje się jednak, że spora część internautów widzi to zupełnie inaczej. W sieci, jak grzyby po deszczu, zaczęły się pojawiać memy, obśmiewające wyjazd polskiej delegacji.

Zebraliśmy dla Was najlepsze z nich. Dajcie nam proszę znać w komentarzach, które z nich najbardziej przypadły Wam do gustu. Naprawdę jest z czego wybierać:

https://twitter.com/wiolun/status/997217738505555969

https://twitter.com/XKubiak/status/997230639291265024

Fot. Shutterstock/Isaaack

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”250″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie