Po godzinach

Wydało się! TVP ściąga gwiazdora na swojego Sylwestra, ale za jego występ zapłaci kto inny. “Występ możliwy dzięki współpracy…”

Jak podaje Pudelek, “Telewizja Polska jest ponoć spłukana po koncercie »Murem za polskim mundurem«”, dlatego, by ściągnąć Jasona Derulo potrzebna była finansowa pomoc. Portal ujawnił, kto zapłaci za występ gwiazdora.

Kto zapłaci za Derulo? TVP ponoć nie…

Jason Derulo ma teraz swoje 5 minut. Przynajmniej w Polsce.

Stąd podejrzenie, że jego występ musiał słono kosztować. Tym bardziej dziwi to, co podaje Pudelek. Portal twierdzi, że to nie Telewizja Polska zapłaciła za występ gwiazdora. Stacja nie ma ponoć pieniędzy, bo tak dużo kosztował ją koncert dla polskich żołnierzy, którzy stacjonują przy granicy z Białorusią.

I tak występ Derulo został opłacony przez… Totalizator Sportowy. Portal skontaktował się z przedsiębiorstwem odpowiadającym między innymi za loterie Lotto, by uzyskać komentarz w tej sprawie.

– Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy “Sylwestrze Marzeń z Dwójką”

– taką odpowiedź otrzymał Pudelek. W tym miejscu warto również przypomnieć, że Totalizator Sportowy jest spółką Skarbu Państwa.

Nie wiadomo, ile Derulo zarobi dzięki koncertowi. Osobną kwestią jest to, czy prezentuje on na tyle wysokie wartości artystyczne, że warto go było zapraszać. Posłuchajcie sami:

Jason Derulo, dawniej Derülo, właśc. Jason Joel Desrouleaux, to amerykański wokalista haitańskiego pochodzenia, producent muzyczny, tancerz, choreograf, aktor i autor tekstów. Od początku solowej kariery w 2009 r. sprzedał ponad 30 mln płyt i ma na koncie 11 platynowych płyt.

Źródło: Pudelek.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie