Po godzinach Polityka i Społeczeństwo

Wyciekła tajna strategia PiS walki z koronawirusem! Jest i straszno, i śmieszno

PiS
Flickr.com/Kancelaria Premiera

Do sieci wyciekła tajna strategia rządu PiS dot. walki z epidemią. Eksperci sugerują, że może pomóc nam wyjść z koronakryzysu w ekspresowym tempie. Znane ją już pierwsze efekty.

Jak pokonać COVID-19?

Liczba chorych na COVID-19 rośnie w zastraszającym tempie. Przeciwnicy PiS zarzucają partii, że ta zignorowała latem problem i nie przygotowała nas na drugą falę epidemii, która właśnie się zaczęła.

Jeśli jednak informacje, które właśnie wyciekły do sieci, są prawdziwe, wszyscy krytycy władzy będą musieli ją przeprosić. Okazuje się bowiem, że gabinet Mateusza Morawieckiego przez ostatnie miesiące musiał opracowywać swoją strategię walki z koronawirusem.

Wszystkie prace były utajnione. Musieliśmy mieć pewność, że wszystko zadziała i to w najodpowiedniejszym momencie – mówi nam osoba z otoczenia premiera.

Ponoć rząd nadal nie chce ujawnić szczegółów planu i oficjalnie odcina się od informacji, jakie pojawiły się w sieci.

Zgodnie zaś z wyciekłą grafiką z domniemanego raportu ministerstwa zdrowia, pierwszy etap sprowadzania wirusa do parteru właśnie się rozpoczął. Jest nim zatrzymanie Romana Giertycha, które było zaplanowane przy 8 ty.s nowych zakażeniach COVID-em.

Na tym nie koniec. Nasze źródło sugeruje, że jeśli chiński wirus na tym nie poprzestanie, w kolejnych etapach aresztowani będą: Grzegorz Schetyna (10 tys. zainfekowanych), Borys Budka (12 tys.), Tomasz Grodzki (15 tys), Rafał Trzaskowski (20 tys.) i wreszcie na samym końcu – jeżeli COVID okaże się naprawdę silnym przeciwnikiem – nadejdzie czas na fatality, czyli zaaresztowanie Donalda Tuska.

https://twitter.com/Bart_Wielinski/status/1316734322020413442?fbclid=IwAR0rF-tutfaAN9owKDsxERg_ToxdnCVqFzkho95S2dSrVFRyFPC3AQBnrgw

Pierwsze efekty

Naukowcy publikują już pierwsze wyniki swoich badań. Strategia działa! Zatrzymanie mec. Giertycha przynosi już pierwsze efekty:

Inni eksperci zauważają, że władze nieoficjalnie mogły wystartować z testami dot. walki z COVID-19 już latem br. Przedpolem walki z chorobą był etap związany z aresztowaniem Sławomira Nowaka. Możliwe, że stąd brały się optymistyczne słowa naszego premiera, gdy ten mówił nam o tym, że koronawirusa nie trzeba się już bać.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie