Po godzinach

Wulgarne słowa o Kaczyńskim na antenie TVP. Ależ wpadka rządowej telewizji!

screen/ Twitter

Ach te wejścia na żywo w telewizji! Dziennikarze muszą zawsze uważać na niepożądane niespodzianki. Taka przydarzyła się reporterowi TVP, który podczas wejścia usłyszał mocne słowa na temat PiS.

W czwartek 29 lipca Pogoń Szczecin rywalizowała na wyjeździe z chorwackim NK Osijek w ramach II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Mecz nie poszedł po myśli Portowców, którzy przegrali 0:1 po golu Laszlo Kleinheislera. Pogoń odpadła z europejskich pucharów dość szybko, co szczecińskich kibiców boli tym bardziej, że bardzo długo – 20 lat – czekali na okazję, by zobaczyć swoją drużynę w międzynarodowych rozgrywkach. Nic dziwnego, że pewien kibic postanowił dać upust negatywnym emocjom. I wykrzyczał je w kamerę TVP.

Reporter szczecińskiego oddziału TVP udał się do jednego z lokali, gdzie kibice oglądali transmisję meczu. Połączył się ze studiem i relacjonował sytuację – na swoje nie szczęście – na żywo. Nie zdążył opisać wspaniałej atmosfery, jaka panowała w pubie, gdyż jeden z kibiców wszedł w kadr i zaczął wykrzykiwać wulgarne hasła pod adresem TVP i PiS.

J…ć TVPiS! J…ć Jarka! – krzyczał kibic. Reporter próbował robić dobrą minę do złej – fatalnej! – gry i kontynuować swoją relację. Zapewniał, że atmosfera jest wspaniała, a rozgoryczenie zrozumiałe, bo Duma Pomorza przegrywa ważne spotkanie. Połączenie zostało więc szybko przerwane.

To były bardzo niepożądane emocje podczas wejścia naszego kolegi – skwitowała prowadząca program dziennikarka.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie