Polityka i Społeczeństwo Sport

Wstrząsający wpis byłego prezesa PZPN. Był ofiarą pedofilii?

Michał Listkiewicz, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i sędzia międzynarodowy wyznał, że w młodości padł ofiarą pedofilów. – Oba wspomnienia są równie traumatyczne, mimo że do najgorszego nie doszło – napisał na Twitterze.

Najnowszy film braci Sekielskich “Zabawa w chowanego”znów ożywił dyskusje dotyczące pedofilii w kościele. Przez media i internet, podobniej jak w przypadku ich pierwszego filmu “Tylko nie mów nikomu”, przetoczyła się fala komentarzy o tragicznych wydarzeniach i ich skutkach, mających wpływ na dalsze życie ofiar księży pedofilów.

Jakby tego było mało, swój film o pedofili wśród celebrytów nakręcił również Sylwester Latkowski. Jego dokument ma ujawnić kulisy funkcjonowania jednego z sopockich lokali, w którym miało dochodzić do szokujących wydarzeń.

Dyskusja na Twitterze dotycząca obu filmów sprowokowała Michała Listkiewicza, byłego prezesa PZPN do dramatycznego wyznania. Mężczyzna w jednej z dyskusji napisał, że w dzieciństwie padł ofiarą pedofilów.

Michał Listkiewicz obecnie pełni rolę pełnomocnika zarządu SKS Bałtyk Gdynia. Pojawia się również w telewizji w roli sędziowskiego eksperta.

Zdjęcie: Dariusz Majgier/Shutterstock

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie