Po godzinach

Wojewódzki odpoczywa… z książką o Macierewiczu. Gorące komentarze pod wpisem

Wojewódzki odpoczywa... z książką o Macierewiczu. Gorące komentarze pod wpisem
fot. youtube/tvn

Choć wydawałoby się, że gwiazdy raczej nie mają zbyt wiele czasu na relaks i czytanie książek, to jednak wiele z nich oddaje się tej czynności całkiem często. Wykorzystują to często, aby chwalić się zdjęciami kolekcji książek czy pozycji, które aktualnie ich pochłaniają. Na różnych portalach społecznościowych bardzo często można się natknąć na zdjęcia znanych celebrytów z książkami. Czasami po to, aby zachęcić, zwłaszcza młode społeczeństwo do czytania, a czasami w celach zwykłego lansu, wywołania dyskusji pod zdjęciem, zwłaszcza jeśli książka ta jest książką kontrowersyjną.

Niewątpliwie, w ostatnim czasie, do lektur takich można zaliczyć pozycję „Macierewicz i jego tajemnice” Tomasza Piątka. Jej główną treścią jest dokładny i udokumentowany opis licznych powiązań ministra z wybitnym gangsterem-finansistą Siemionem Mogilewiczem. Mogilewicz od dziesięcioleci współpracuje z sowieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU. Jak również z samym Władimirem Putinem.

Tomasz Piątek prowadzi śledztwo dziennikarskie w sprawie Antoniego Macierewicza od półtora roku. Niektóre ze swoich ustaleń publikował już na łamach „Wyborczej”. W książce “Macierewicz i jego tajemnice” ujawnia nowe, dotąd nieznane okoliczności.

O tajemniczych powiązaniach Antoniego Macierewicza napisał nawet poczytny amerykański serwis „The Daily Beast”. Pojawiają się pytania „Czy ten minister obrony jest rosyjskim szpiegiem?”. Światowe media piszą o Macierewiczu, a takie pytania stawiane przez zagraniczne serwisy na pewno nie służą wizerunkowi Polski.

Zobaczmy, kogo interesuje ta kontrowersyjna i z pewnością ciekawa lektura?

Otóż na swoim Instagramie, zdjęcie z  książką wstawił znany celebryta, dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy Kuba Wojewódzki.

https://www.instagram.com/p/BXViMiZFPns/?taken-by=kuba_wojewodzki_official

Wojewódzki otwarcie krytykuje rządy PiS, często prześmiewczo komentując ich zachowania. Artysta ma wielu obserwatorów swoich profili na portalach społecznościowych. Pod ostatnim zdjęciem jego fani nie pozostawili suchej nitki na temat książki i jej głównym bohaterze, ale znaleźli się i hejterzy samego dziennikarza.

Ta książka złożona jest z samych kłamstw i pomówień – podkreślił sam polityk PiS. Podobne argumenty podnoszą zwolennicy partii rządzącej.

Według posłów Platformy Obywatelskiej, minister Antoni Macierewicz powinien być przynajmniej urlopowany do czasu wyjaśnienia spraw opisanych w książce.

A my jesteśmy ciekawi, czy waszym zdaniem warto czytać takie pozycje na wakacjach?

fot. youtube/tvn

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie