Po godzinach

Wojciech Mann wraca i od razu wbija inteligentną szpilę politykom PiS. Internauci zachwyceni

Wojciech Mann odchodzi z Trójki

Wojciech Mann napisał na Facebooku, dlaczego na dwa miesiące zniknął z social mediów. Powiązał to z zachowaniem niektórych polityków PiS.

Mann komentuje

Wojciech Mann napisał na Facebooku, że nie wie, czy powinien w dalszym ciągu nazywać się celebrytą. Powód? Wszystko przez zachowania polityków PiS.

To członkowie obozu władzy, jak uważa, wyznaczają dziś nowe standardy. Tu przypomniał o Ryszardzie Terleckim, który nazwał obywatelkę “kretynką” oraz do Marku Suskim, który z kolei określił Unię Europejską okupantem.

Dotąd nie nazwałem żadnego z moich rozmówców “kretynem”, jak profesor Terlecki. Przeoczyłem oczywisty fakt stwierdzony przez znanego analityka Suskiego, że Unia to okupant (zresztą, skoro Polska jest członkiem UE, to okupuje sama siebie)

– napisał Wojciech Mann.

Zaapelował też do swoich fanów o zasugerowanie mu innych wzorów zachowań, do których powinien dorosnąć. Określił się “cieniasem i miękiszonem” w osiągnięciach w dziedzinie chamstwa. Dodał, że musi przeanalizować swoją postawę.

Jako cienias i miękiszon pozostający daleko w tyle jeśli chodzi o osiągnięcia w dziedzinie chamstwa, postanowiłem dokładniej przeanalizować swoją postawę. Apeluję więc do Państwa o przysyłanie mi innych wzorów zachowań, do których powinienem dorosnąć

– dodał w poście Mann.

Fani zachwyceni

Wpis dziennikarza był dla jego followersów powodem do radości. Post w ciągu zaledwie 10 godzin został udostępniony aż 2 tysiące razy. Zareagowało na niego aż 24 tysiące osób, a tysiąc skomentowało.

Szanowny Panie Redaktorze, dorosnąć to mogą inni do Pana podstawy. Chociaż nie wiem, czy nie nad na wyrost są moje nadzieje, wszakże inteligencji nauczyć się nie da – napisał jeden z internautów.

Ależ Panie Wojciechu naprawdę wystarczy, że weźmie Pan tylko przykład z wymienionych już osób i na pewno stanie się Pan tym wspaniałym celebrytą. Pozdrawiam serdecznie, szara obywatelka Marta – dodała inna internautka.

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie