Widzowie przeżyli traumę, uczestniczce teleturnieju nagle… eksplodowała głowa. „Czy mam halucynacje?” [WIDEO]

BBC wyemitowało nowy teleturniej. Program poprowadził znany komik Lee Mack. Nagle uciekł jednak z planu, gdy za jego plecami… eksplodowała głowa jednej z uczestniczek. Czy doszło do wypadku, czy dziwnego wygłupu?

Nowy teleturniej wywołuje kontrowersje

Lee Mack to brytyjski komik i aktor.


Zasłynął tym, że prowadził „The Sketch Show” i „Would I Lie to You?”. Ostatnio został prowadzącym nowego teleturnieju, puszczonego w miejsce serialu „Inside No. 9” („Pod numerem 9”). Widzowie nie wiedzieli o podmiance, zasiedli przed telewizorami, by obejrzeć nowy epizod serialu. Z zaskoczeniem odkryli, że wyemitowano wspomniane show Macka.

Cześć, nazywam się Lee Mack i witam w „3 na 3”, zupełnie nowym teleturnieju, który daje trzem trzyosobowym zespołom trzy szanse na wygranie dużej nagrody pieniężnej – powiedział na antenie Mack. – Mówię o dużych pieniądzach, ale to jest BBC. Tak naprawdę będziemy szczęśliwi, jeśli scenografia się nie rozpadnie – żartował.

I faktycznie, mowa o dość dużej kwocie. Nagroda miała wynosić bowiem aż 20 tys. funtów (ponad 100 tys. zł).

Początek programu był normalny. Prowadzący przywitał się z uczestniczkami teleturnieju. Gdy odwrócił się jednak do nich plecami, nagle pewna starsza z kobiet została zamknięta w szklanej komorze. Potem jej głowa eksplodowała. Czy był to jedynie makabryczny żart, czy doszło do wypadku?

Widzowie BBC w szoku, ale uznali też chyba, że pewne granice zostały przekroczone. „Co ja k…a oglądam? Dlaczego Lee Mack przedstawia fałszywy quiz? Gdzie jest Inside No 9?”, „Zauważyłem nowy teleturniej z Lee Mackiem, jestem jego fanem, więc zostałem. Wyobraźcie sobie SZOK, jakiego doznałem, kiedy eksplodowała jej głowa”, „3 na 3 z Lee Mackiem to jedna z najbardziej surrealistycznych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. Czy to jest komedia? Czy mam halucynacje?” – czytamy na Twitterze.

Tak, to tylko żart

Okazało się, że show to tylko fikcyjny teleturniej, a dokładniej część najnowszego odcinka „Pod numerem 9”. Twórcy serialu ukryli jednak też fakt przed widzami. Pomysł fajny, ale okazało się, że makabryczny żart bynajmniej nie rozbawił widzów. Wręcz przeciwnie. Wielu mocno oburzył.

Źródło: BBC, wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *