Polityka i Społeczeństwo

Wiceminister z Porozumienia może mieć kłopoty. Zbyt mocno krytykowała Polski Ład?

To stosunkowo prosta sprawa, a pani minister kolejny już raz nie przedstawiła projektu w tej sprawie, który został przez nas zapowiedziany. Zastanawiamy się, co nią kieruje i dlaczego blokuje te prace – mówi w rozmowie z WP polityk partii rządzącej.

Zastępczyni Jarosława Gowina w programie ”Jeden na Jeden” stwierdziła, że ”wszystkie wyliczenia pokazują, że nawet podatnicy ci najmniejsi, którzy rozliczają się kartą podatkową, oni też na tych rozwiązaniach tracą. Tracą bardzo wiele, bo to nie jest 50-100 złotych miesięcznie. To są bardzo często kwoty w tysiącach złotych”.

Dodała, że najważniejsze jest, żeby nie podwyższać podatków w najtrudniejszym gospodarczo momencie. Dlatego protestujemy, dlatego zapowiadamy, że takich rozwiązań w takim kształcie nie poprzemy.

Dawniej taki problem byłby rozwiązywany jednym telefonem z Nowogrodzkiej lub jedną rozmową Kaczyńskiego z Gowinem w cztery oczy. Dziś taki scenariusz wykluczają wzajemne animozje, oskarżenia i pretensje. Koniec tej władzy jest już bliżej niż dalej. Trzeba jednak pamiętać, że przeciwnik posiada TVP i prokuraturę, których w szczycie kampanii wyborczej bezwzględnie użyje do utrzymania władzy.

Źródło: WP.pl


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie