Polityka i Społeczeństwo

“Wiadomości” przebijają kolejną granicę żenady. Tym razem zaglądnęły Donaldowi Tuskowi do kieszeni

Nie jeden a dwa absurdalne sondaże Wiadomości TVP
Danuta Holecka

Poniedziałkowe “Wiadomości” wyemitowały kolejny materiał o Donaldzie Tusku. Tym razem chodziło o finanse przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

Oni są po prostu niemożliwi. To już nawet nie jest propaganda, tylko wieczorne wydanie kabaretu w Telewizji Publicznej. W poniedziałek “Wiadomości” postanowiły zarzucić Donaldowi Tuskowi to, że przez lata dorobił się majątku zajmując najwyższe stanowiska w kraju i za granicą. Nie da się udowodnić, że Tusk kradnie? To zarzućmy mu wysokie zarobki i zbliżającą się emeryturę – taki pomysł powstał w tęgich umysłach przy Woronicza.

“Luksus Tuska: złote, ale skromne” – tak został zatytułowany materiał Macieja Sawickiego. – Chce być postrzegany jako normalny człowiek. Twierdzi, że jest skromny, ale zdaniem komentatorów to hipokryzja. Donald Tusk od dawna znany jest z zamiłowania do luksusu – powiedziała we wstępie Danuta Holecka i się zaczęło.

Tu zarobił tyle, a tam tyle. Tu odprawa, za chwilę emerytura. I to jaka! “Wiadomości” wyliczyły, że będzie wynosić trzydzieści tysięcy złotych. I te klasyczne teksty, że dla przeciętnego Polaka/emeryta to zawrotna kwota i w ogóle trzeba na takie pieniądze tyrać pół życia. I czyja to wina? Jasne, że wina Tuska. Ale jedźmy dalej i oddajmy głos Sawickiemu.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie