Po godzinach

“Wiadomości” ostrzeliwują TVN i walczą…z hejtem. Tym razem chodzi o Augustina Egurollę

Screen Wiadomości TVP.pl

Według “Wiadomości” wciąż jednym z najgorętszych tematów w Polsce jest przejście Augustina Egurroli z TVN do TVP. W niedzielę Telewizja Publiczna wyemitowała kolejny materiał na ten temat, tym razem poświęcony “hejtowi”.

Telewizja Publiczna wciąż pęka z dumy po przetransferowaniu Augustina Egurroli z TVN-u. Egurrola, do tej pory kojarzony m.in z programem “Mam Talent” postanowił zarabiać pieniądze u Jacka Kurskiego. Od momentu ujawnienia tej informacji choreograf oberwał m.in od swojego niedanego kolegi po fachu Michała Piróga czy samego TVN-u, który poczuł się w jakiś sposób oszukany przez osobę, którą – bądź co bądź – od wielu sezonów promował.

Ot, i cała sprawa. Ale “Wiadomości” nie byłyby sobą, gdy i tej okazji nie wykorzystały na kolejny pokręcony materiał. Motywem przewodnim – “hejt”. No, co jak co, ale na tym to w TVP znają się jak mało kto. Więc autor materiału, Maciej Sawicki ruszył do ataku.

Okazuje się, że Egurrola nie spotkał się z krytyką, bo wystawił TVN. Nie dlatego, że wszedł do budki z logiem TVP. A umówmy się – w tej chwili, dzięki wielomiesięcznej, systematycznej pracy, także “Wiadomości”, dołączenie do ekipy Kurskiego to dołożenie ręki do tego, czym swoich widzów karmi to propagandowe narzędzie. Okazuje się, że przyczyną “hejtu” jest zazdrość!

– Hejt, który systematycznie dotyka gwiazd współpracujących z TVP. Hejt niesprawiedliwy, bo jak podkreślają komentatorzy, służy do walki z tymi, z którymi ciężko konkurować na osiągnięcia – mówiła prowadząca główne wydanie programu Edyta Lewandowska.

Co więcej? – Krytykowanie TVP w kręgu niektórych celebrytów stało się po prostu modne – wyjaśniał Sawicki. Hmm, powiedzielibyśmy – naturalne? Ok, dostało się też Michałowi Pirógowi, cytując wycięty fragment tekstu z jego Instagrama czy Filipowi Chajzerowi, który już dawno odcierpiał swoje winy i przeprosił za niestosowne udawanie ataku paniki. Odgrzewany kotlet.

Słowem – TVN zły, TVP dobre, czego nie rozumiecie?

Źródło: teleshow.wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie