Po godzinach

Wg TVP właśnie wypowiedziano nam wojnę. Genialna reakcja internautów publikujących wieści z frontu

Nie jeden a dwa absurdalne sondaże Wiadomości TVP
Danuta Holecka

Jak Wam mija dzień? Poczuliście coś, czym różniłby się od poprzedniego? Jeśli nie, to pragnę poinformować, że wg politologa, naczelnego eksperta dobrej zmiany, Jerzego Targalskiego, Niemcy wypowiedziały nam wojnę!

https://twitter.com/tvp_info/status/1040308257804505088

“Niemcy wypowiedziały nam wojnę, a to oznacza, że istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna” – stwierdził w rozmowie z Michałem Rachoniem, gość programu “Minęła 20”.

Tak odważna wypowiedź odnosiła się do wczorajszego wystąpienia w Bundestagu Ludmiły Kozłowskiej, szefowej stowarzyszenia Otwarty Dialog, która w wyniku interwencji polskich służb została deportowania z Unii Europejskiej na Ukrainę.

Obecnie, po powrocie na teren Unii, przebywa w Berlinie, gdzie w niemieckim parlamencie mówiła o praworządności w Polsce i na Węgrzech. Na wysłuchanie w tej sprawie zaproszona została przez niemieckich parlamentarzystów.

Targalski brnął dalej w temat, stwierdził, że agresja ościennego przybiera nowe, wyrafinowane formy, ale to ciągle to samo “tyle, że zmieniają się dekoracje, formy, bo dzisiaj nie trzeba wysyłać czołgów. Dziś wystarczy, że 1/3 wyborców polskich jest gotowa głosować na politycznych folksdojczy. No i mają Kozłowską, która jest Rosjanką z Krymu, tak naprawdę rosyjską kolaborantką”. Wg gościa Michała Rachonia wysłuchanie to “konkretny przykład kolaboracji rosyjskiej Kozłowskiej i współpracy niemiecko-rosyjskiej przeciwko Polsce. I to jest istota całej sprawy”.

“Kolejny rozbiór?” – powiada Targalski? Spójrzmy na relacje z frontu. W dobie Internetu na Twitterze mogliśmy liczyć na szybkie doniesienia internautów, wszystkie opatrzone hashtagiem #WojnaTargalskiego.

https://twitter.com/Prezes_Fabryki/status/1040488704224251906

https://twitter.com/RadekZKraka/status/1040505804443541504

Niech Was nie zdziwi dziwna cisza. To na pewno część podstępnego planu agresji wyimaginowanej wspólnoty na piastowskie ziemie. Całe szczęście, możemy spać spokojnie, wszak szef MON osobiście kieruje obroną polskiego wybrzeża.

Raporty o sytuacji w TVP, które miały trafiać wg Newsweeka na biurko Jarosława Kaczyńskiego, ostrzegały szefa Prawa i Sprawiedliwości przed zgubnymi efektami zbyt topornej propagandy. Targalski i Rachoń ciężko pracują na kolejne spadki oglądalności, które pozwolą Telewizji na publikację jeszcze bardziej kuriozalnych przykładów prawicowej propagandy. Od TVP odwracają się nawet wyborcy PiS, nie dziwi więc, dlaczego goście mogą mówić tam, co im ślina na język przyniesie. Mało prawdopodobne, by bzdurami z TVP chciał zająć się ktokolwiek poważny zza granicy. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że są jeszcze w Polsce ludzie, którzy słowa Targalskiego wezmą sobie na poważnie…

fot. wiadomosci.tvp.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”220″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie