Polityka i Społeczeństwo

W Zjednoczonej Prawicy mają dość Morawieckiego. Nawet jej politycy rozumieją, że premier przegina

Strażacy
Flickr.com/KPRM

Już nawet w Zjednoczonej Prawicy podnoszą się głosy, że Morawiecki nadużywa propagandy sukcesu. To ośmieszające – mówią rozmowcy “Wprost”.

Od wakacyjnej rekonstrukcji i dzielenia stołków w państwowych spółkach, Zjednoczona Prawica jest wstrząsana konflikatmi. Ustawa o ochronie zwierząt firmowana przez obecnego wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego wylądowała w sejmowej zamrażarce. Według informacji medialnych, będzie napisana od nowa. Potem wyrok pseudotrybunału odkrycia towarzyskiego prezesa PiS wyprowadził kobiety na ulice. Epidemia dopełniła katastroficznego obrazu.

Nie mamy żadnej odpowiedzi na protesty na ulicach. Nikt nie próbuje narzucić naszej agendy w tej sprawie.(…)W dodatku coraz mniej osób w Zjednoczonej Prawicy rozumie, dlaczego panuje taki chaos związany z narzucaniem obostrzeń. Zamknięcia dla części branż są ogłaszane z dnia na dzień i na koniec wychodzi, że IKEA jest zamknięta, a Castorama otwarta. Przecież to się kupy nie trzyma – mówi w rozmowie z tygodnikiem “Wprost” polityk Zjednoczonej Prawicy.

Według informacji “Wprost”, coraz większą irytację wywołuje w partyjnych szeregach “propagadna sukcesu” stosowana przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz jego otoczenie – Opowiadają w mediach, jak fenomenalnie rząd radzi sobie z epidemią, gospodarką, a prawda jest inna. Wszyscy wiedzą, że politycy używają propagandy sukcesu, ale kiedy jest jej za dużo, to sami się ośmieszamy. Przecież powstało mnóstwo memów z premierem w ostatnim czasie – podkreśla polityk z obozu rządzącego.

Na celowniku jest także Norbert Maliszewski, szef Centrum Analiz Strategicznych – Norbert Maliszewski, szef CAS dostarcza Mateuszowi Morawieckiemu pseudonaukowych badań – słychać od polityków Zjednoczonej Prawicy.

Źródło – Wprost

 

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie