Pandemia Po godzinach

W TVP muszą uważać, kolejny gość zrobił psikusa prowadzącym! “Mam nadzieję, że państwa szefowie…”

screen/ TVP

TVP musi staranniej dobierać gości! W „Pytaniu na śniadanie” pojawił się Gilbert Kolbe, który na antenie poparł strajk medyków i skrytykował postawę rządu w walce z pandemią.

Gościem emitowanego na antenie TVP2 programu „Pytanie na śniadanie” był Gilbert Kolbe, pielęgniarz, który stał się jedną z twarzy protestu medyków w Białym Miasteczku. Tematem rozmowy miało być przygotowanie pacjenta do pobytu w szpitalu w czasie pandemii, ale gość postanowił wykorzystać okazję i powiedzieć kilka słów od siebie. Skrytykował działania rządu w czasie pandemii, przypomniał, że sytuacja lekarzy na oddziałach covidowych jest trudna i że brakuje personelu.

Kolbę wystąpił w przypiętej do ubrania plakietce wyrażającej poparcie dla protestu pracowników ochrony zdrowia.

Wypowiedź gościa zaskoczyła prowadzących, sytuację starał się ratować Tomasz Kammel.

Gilbert, dziękujemy ci bardzo za to wszystko, mamy pełną świadomość, że jesteście na pierwszej linii frontu. Nie raz, nie dwa mówiliśmy wam, że jesteśmy wam za to bardzo wdzięczni – mówił prezenter. – Życzymy ci, żebyś nie musiał nigdy cichaczem plakietek przypinać przed naszą rozmową – dodał ironicznie. Na koniec dodał, że trzyma kciuki, by medycy „mogli pracować w normalnych warunkach”.

Mam nadzieję, że państwa szefowie też tak będą do tego podchodzić – odparł Gilbert Kolbe. Pielęgniarz udostępnił potem link do odcinka w swoich mediach społecznościowych, ale nagranie zniknęło ze strony programu – czyżby występ gościa komuś się nie spodobał?

To już kolejny przypadek, gdy goście programu TVP robią psikusa telewizji publicznej. Tydzień temu w „Pytaniu na śniadanie” pojawili się cykliści, a nadruki na ich bluzach przypomniały widzom o aferze inwigilacyjnej. Z kolei na antenie TVP Info o Polskim Ładzie nieprzychylnie wypowiadał się Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Pracodawców Prywatnych. Gdy prowadzący zasugerował mu, że miliony Polaków skorzystają na programie, ten wybuchnął śmiechem.

Źródło: O2

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie