Po godzinach

W programie TVP na żywo bredzili o Strajku Kobiet. Zadzwoniła do nich pewna pani i kazała wypi***alać

fot. Shuttterstock/tvp.info

– Myślę, że mam stuprocentowe prawo do tego, by powiedzieć temu rządowi po prostu wypi***alać – wypaliła telewidzka, która dodzwoniła się w sobotni wieczór do studia programu “W tyle wizji”, emitowanego w TVP Info.

W miniony weekend w Polsce odbyły się kolejne protesty Strajku Kobiet, wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego zakazującą aborcji ciężko chorych płodów. Manifestacje oczywiście znalazły się na tapecie Telewizji Publicznej, także w programie “W tyle wizji”.

Współprowadzący program Jacek Łęski nazwał “dyktaturą” aktywność jednej z liderek Strajku Kobiet, Marty Lempart. – Mam nadzieję, że pani Marta Lempart nam tego nie zafunduje i nikt ich nie wybierze. Chociaż one próbują jakby obalić władzę na drodze rewolucji – skomentowała z kolei Dorota Łosiewicz.

Chwilę później na antenę dodzwoniła się jedna z widzek programu i ku zaskoczeniu wszystkich nie miała zamiaru dziękować prowadzącym za wspaniały program. – Ja bym chciała powiedzieć, że jako młoda osoba zdecydowanie popieram panią Martę Lempart i bardzo bym chciała, żeby została naszym dyktatorem, jak to państwo ujęliście. Myślę, że mam stuprocentowe prawo do tego, by powiedzieć temu rządowi po prostu wypi***alać – wypaliła pani Oliwia.

– Nie ma sensu krytykować tej młodej damy, tylko życzyć jej, żeby kiedyś na tydzień była pod dyktaturą pani Marty Lempart. Zobaczymy, jak by wtedy piszczała – odpowiedział tylko Łęski.

https://twitter.com/Po_prostu_tat/status/1333059103128752130?s=20

Źródło: gazeta.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie