Polityka i Społeczeństwo

Viola Kołakowska ma swoją pandemiczną teorię. “To samo działo się w czasie wojny”

Obostrzenia dot. walki z COVID-19 nadal wzbudzają kontrowersje. Teraz głos w sprawie zabrała Viola Kołakowska. Zdaniem wielu przesadziła.

Zidiocenie ludzi

Celebrytka od dawna podkreśla, że jest koronasceptykiem. Teraz odezwała się do swoich fanów za pomocą social mediów.

Wszyscy wiemy, że ludzie się boją, ale to już nie jest strach, ludzie są totalnymi idiotami. Przepraszam, ludzie są po prostu totalnie bezmyślnymi istotami. To, że w tym wszystkim rodzi się agresja w ludziach, to jest niebywale – stwierdziła.

Dalej nie spuszczała z tonu:  – Słuchajcie, nie mówcie mi, że wierzycie w to, że ktoś, walcząc z chorobą, która ma was zabić, więc pod tym pretekstem zmuszają nas groźbą, karą, straszeniem do tego, żebyśmy stosowali się do rzeczy, które oni wymyślają. Przepraszam was bardzo, jeżeli ktoś o kogoś dba, to mi takie działania kojarzą się raczej z emocjami dobra, spokoju, ciepła, miłości. Czy wy widzicie w tym jakąkolwiek troskę i miłość? (…) Straszą was, że was ukażą, ograbią, otrują. Finalnie pozbawią was wszystkiego oraz pozbawią was życia, bo dbają o wasze zdrowie i spokój, o to by nic złego was nie spotkało, żebyście się nie rozchorowali. SERIO? Czy was po*ebało?

Drugi holocaust?

Następnie porównała pandemię koronawirusa do… obozów zagłady.

Chcę wam tylko uświadomić, że to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz, kiedy wywozili ich do obozów. Kiedy wchodzili do komory, głęboko wierzyli w to, że to jest dla ich dobra. Że oto panowie w mundurach dbają o nich. Wchodząc do komory, myśleli, że wchodzą do łaźni, gdzie mają się umyć i z niej wyjdą, czekały na nich ręczniczki. I co się stało? I stało się to, co się stało i dzieje się obecnie to samo tylko w innych okolicznościach. W wygodniejszych, łatwiejszych czasach, gdzie przywykliśmy i przyzwyczailiśmy się do super wygód – stwierdziła.

Czy waszym zdaniem przesadziła?

View this post on Instagram

Nie śpijcie Nie dajcie sobie wmówić tych kłamstw Nie wierzcie w wykreowany scenariusz statystyk śmiertelności i wirusa którzy sieje o zgrozo smierć. To fikcja, wykreowana przez agendę , przez tzw,, elitę rządzącą” Już dawno świat nie wyglada tak jak Wam się to pokazuje wtłacza wdrukowuje programuje To właśnie to nam robią… Nie poddawajcie się kolejnej grożącej nam karami narracji. To nieprawda, to tylko groźby i słowa które maja za zadanie zniszczyc Wasza sile, odebrać poczucie bezpieczeństwa. Nic nie mogą! Nie ma ustawy która daje im do tego prawo . Bardzo ładnie obrazuje to postawa sądów które oddalają sprawy dotyczące masek i zasłaniania ust/ nosa Minister jeden czy drugi mogą sobie co najwyżej tak ,,poklepać jęzorem” Jest takie powiedzenie:,, nie stros nie stros bo się zesros”..;) I myśle,ze tak trzeba do tego podejść,traktować ich jak ludzi, którzy nie potrafią nic prócz wykonywania poleceń agendy… ,, Ktoś” trzyma im nóż na gardle i robią to ze strachu… Pytanie .. Co im grozi za niedostosowanie się do zaleceń tych, którzy pilnują scenariusza Czy tylko tyle, ze cały dług bankowy nie zostanie wyzerowany..? …o to jest teraz zabawa, o reset długów, o globalny reset finansowy… nie o żadnego swirusa. Nie ma tzw. Cov … to jest wirtualny wirus który został wykreowany przez media na potrzeby przykrycia tego co tak naprawdę się dzieje… Koronawirus to nie cov 19… Cov 19 to projekt. Globalny projekt resetu finansowego ziemi oraz jej depopulacji . Powiem Wam jeszcze na koniec ile proponują za smierć covidowa – 4 tys zł jeżeli rodzina zgodzi się wpisać w akt zgonu. Dostaje takie teksty( moja przyjaciółka zmarła na cov jak Pani może takie rzeczy opowiadać…) Jak się nie ockniecie ,, zginiecie”

A post shared by Viola Kołakowska (@violkakolakowska) on

Źródło: pudelek.pl, Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie