Polityka i Społeczeństwo

Upił się i zadzwonił do żony. Rosyjskiemu żołnierzowi rozwiązał się język i zdradził szczegóły zbrodni

Ukraińska służba bezpieczeństwa opublikowała kolejną szokującą rozmowę rosyjskiego żołnierza. Mężczyzna pod wpływem alkoholu opowiedział żonie ze szczegółami o swoich zbrodniach.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy regularnie publikuje przechwycone rozmowy żołnierzy armii Władimira Putina – ze swoimi matkami, żonami, kolegami. Za każdym razem ich treści są szokujące. Najeźdźcy zdradzają szczegóły swoich zbrodni, opowiadają o gwałtach, kradzieżach i dalszych planach związanych z “operacją wojskową”.

W piątek ukraińskie służby opublikowały kolejną dawkę szokujących rozmów. Na nagraniu, będący pod wpływem alkoholu żołnierz, opowiada swojej żonie o haniebnych czynach, których dopuszcza się w Ukrainie. Żołnierz bez większych emocji mówi o zabijaniu niewinnych cywilów i wrzucania ich ciał do okopów.

– Potrafię podejść do osoby i “bum” w głowę… zabić sto osób z karabinu maszynowego, tak. Oderwać głowę! Nie wierzysz w to? Nastia, jestem je***ty! – mówi Rosjanin. Mężczyzna mówi, że nie jest co prawda dumny ze swojego zachowania, ale “ma w to wy***ane”. – Kazałem tym Ukraińcom klękać i mówić “Russia Forever”. Więc nie odzywaj się do mnie w taki sposób — grozi żonie.

Kobieta odpowiada, że nie wie, jak przy takim układzie nadal może być razem z żołnierzem, który dokonuje takich zbrodni. – Jestem, jaki jestem, jak wrócę, to już taki będę – skwitował Rosjanin. Z jego powrotem może być jednak problem. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy poinformowała, że ma już wszystkie dane żołnierza.

Źródło: o2.pl

Czytaj również:

Ziobro dał Kaczyńskiemu prztyczka w nos. PiS traci posłankę, Ziobro zapowiada: to nie koniec!

Kolejna gierka Putina. Rosjanie rozpowszechniają fałszywy list dotyczący Polski

TVP nie przeprasza pomimo wyroku sądu. Wolą płacić karę, niż się przyznać?

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Media Tygodnia
Ładowanie