Po godzinach

Tym razem nie chodzi o Tuska. Kuriozalny materiał rządowej telewizji obiektem kpin internautów [WIDEO]

Kuriozalny materiał przygotowany przez TVP stał się hitem sieci. Tym razem nie chodzi o atak na Donalda Tuska, a o… celebrację dnia chodzenia do pracy inną drogą.

Jak to dobrze, że TVP nie zapomniało o swoim misyjnym przeznaczeniu! Między atakami na opozycję a szerzeniem prorządowej propagandy, przygotowano też niezwykły materiał o chodzeniu do pracy inną drogą. Tak tak, rządowa telewizja postanowiła uczcić to nietypowe święto, dzięki czemu powstał kuriozalny materiał, który już stał się hitem sieci!

Rzecz miała miejsce 9 lipca. Ów dzień występuje w kalendarzu świąt nietypowych jako „dzień chodzenia do pracy inną drogą”. Jeden z dziennikarzy TVP przygotował więc materiał, w którym demonstruje, jak przemieszcza się do pracy inaczej niż zwykle. Czego nie ma w tym absurdalnym wideo! Reporter chodzi tyłem, biega po schodkach, mija przydrożne słupki niczym alpejski slalomistą i nazywa je „architektoniczną ciekawostką”. Chowa się też za krzakiem i skacze po betonowych kulach.

To był materiał, na który wszyscy czekaliśmy. To była misja TVP w praktyce. Było jasne, że kwestią czasu będzie, jak wideo trafi do sieci i stanie się hitem internetu. Hitem i obiektem kpin.

No i po co komuś TVN, jak można oglądać takie wartościowe programy w publicznej TV – ironizuje jeden z internautów.

Moje życie nabrało nowego sensu. W zasadzie nie wiem, jak mogłam żyć do tej pory – kpi użytkowniczka Twittera.

A ja myślałem, że na końcu będzie jakiś morał z Tuskiem – pisze kolejny internauta.

2 miliardy złotych rocznie dobrze wydane – czytamy w innym komentarzu.

Nie jest też niespodzianką, że przy okazji takiego reporterskiego cuda pojawią się zarzuty o marnowanie 2 mld złotych publicznych pieniędzy. Ileż pożyteczniejszych rzeczy można by zrobić za te pieniądze! Ale nie dowiedzielibyśmy się, że 9 lipca można iść do pracy inną drogą. A może całe TVP obrałoby inną drogę?

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie