Kultura Po godzinach

Tyle Beata K. może stracić kasy przez chwilę zapomnienia. Ma szanse na wielki powrót?

Beata K., znana piosenkarka, za jazdę pod wpływem alkoholu może stracić swoje kontrakty reklamowe. To nie koniec. Nie jest wykluczone, że będzie musiała zejść z ceny za pojedynczy występ swojego zespołu.

Beata K. i jej problemy

Przypomnijmy, że wieczorem 1 września warszawski patrol policji zatrzymał Beatę K., znaną piosenkarkę, która pod wpływem alkoholu prowadziła samochód. Jak podał Plotek, ponoć w wydychanym powietrzu miała aż dwa promile alkoholu.

Krytyka artystki ze strony internautów i jej fanów to jedno. Inna sprawa to pieniądze. Wątpliwe, czy firmy będą chciały z nią podpisywać kontrakty reklamowe. Do tego nie jest wykluczone, czy jej zespół nie będzie teraz musiał inkasować mniej za występy.

[Stawka za koncert] Spadnie znacząco. W zależności od tego, jak ta sytuacja zostanie rozegrana przez sztab Beaty. Wykonała pierwszy właściwy ruch, czyli szybko przeprosiła. To podstawa. Gdyby kombinowała, byłoby coraz gorzej. Będzie stratna finansowo, o czym świadczy reakcja firmy, która natychmiast odcięła się od współpracy z nią [chodzi o Coca-Colę – przyp. cm]. Na razie na kontrakty reklamowe nie ma co liczyć. A jeśli chce znów występować, na pewno będzie musiała zejść ze stawki koncertowej. Popyt na nią przez najbliższe miesiące będzie słaby – powiedział w rozmowie z Super Expressem medioznawca Wojciech Szalkiewicz.

Przepraszać, przepraszać i przepraszać

Co ma zrobić wokalistka, by w ogóle wyjść z tego wszystkiego z twarzą?

– Przepraszać, przepraszać i jeszcze raz przepraszać. Powinna udzielić wywiadu spowiedzi. Cała reszta to już zmniejszanie strat. Ale nawróceni grzesznicy cieszą się sympatią, więc Beata ma szansę odzyskać przychylność ludzi – wyjaśnił se.pl Szalkiewicz.

Źródło: se.pl, Plotek

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie