Po godzinach

TVP ślepo atakuje prof. Grodzkiego i zalicza kompromitującą wpadkę. Takiej żenady dawno nie widzieliście

Dlaczego opozycja powinna rozważyć bojkot mediów narodowych?
PiS dwoi się i troi, żeby zniszczyć Tomasza Grodzkiego. Wykorzystuje do tego wszelkie dostępne środki, zwłaszcza zależne od władzy media.

Oczywiście pomocą służy telewizja ze wiernym żołnierzem Jackiem Kurskim na czele. W ostatnich dniach nie ma “Wiadomości”, w których nie ukazałby się materiał uderzający w Marszałka Grodzkiego. W większości z nich wypowiadają się anonimowe osoby, które rzekomo kiedyś zapłacili lekarzowi Grodzkiemu za jego usługi. Padają konkretne kwoty, jednak naturalnie brakuje konkretnych nazwisk.

W jednym z ostatnich wydań przytoczono relację pana Romualda, który twierdzi, że w 1994 r. wręczył lekarzowi, dzisiejszemu marszałkowi Senatu, 400 zł. Internauci zwrócili uwagę, że w poście promującym materiał coś jest nie tak.

Pan Romuald twierdzi, że 1994 roku wręczył ówczesnemu lekarzowi 400 zł”mogliśmy przeczytać na profilu twitterowym Wiadomości TVP, informującym o materiale na temat oskarżeń wobec Tomasza Grodzkiego. Wpis został usunięty, ale internauci zdążyli go zapisać.

Internauci zauważyli natychmiast znaczącą  nierzetelność. Chodziło  o kwotę. Użytkownicy Twittera przypominają, że denominacja złotego nastąpiła w 1995 r. Co to oznacza? Że rzekoma łapówka wynosiła dzisiejsze 4 grosze.

“Grodzki mógł sobie za to kupić jakąś 1/5 jajka” – drwi Maciej Bąk, dziennikarz Radia Zet. Udostępnił jednocześnie mały cennik.

Inni piszą “Nawet tego nie potrafią sprawdzić” i publikują zdjęcia dawnych banknotów.

Okazało się, że w  materiale “Wiadomości” była inna data – rok 1999.

Ta sytuacja pokazuje, że TVP  chce zniszczyć prof. Grodzkiego, nawet za cenę tak kompromitujących wpadek.

Źródło: wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie