Po godzinach

TVP skompromitowała się nawet w Sylwestra. Aż nie chce się wierzyć, że wymyślili taki “przekręt”

Telewizja Publiczna zdecydowała się zaangażować do realizacji Sylwestra Marzeń uczestnika greckiej edycji “The Voice”. Chodziło o Pedro Santana, który nie jest jednak wielką gwiazdą. Okazało się, że nie nagrał ani jednego hitu!

Sylwester Marzeń?

Telewizja Polska w czasie realizacji Sylwestra Marzeń dopuściła się swoistego “przekrętu”. Sprawę nagłośniła Marta Najman, jedna z prowadzących podcast Napisy Końcowe.

Chodzi o Pedro Santanie, uczestniku greckiej edycji The Voice. Na antenie TVP został przedstawiony jako twórca hitu “Opa, opa”. Tyle że przebój należy do Notisa Sfakianakisa. Potem popularny cover utworu promował zespół Antique. Okazało się, że “gwiazda” TVP nie ma na koncie ani jednego własnego hitu!

Sam Santana już wcześniej występował w TVP, ale też coverując piosenki innych artystów.

“Nie piszę tego, żeby śmiać się z pana Pedro, broń borzu. Piszę to, bo kuriozalność TVP i kreowanie na gwiazdę osoby, która coverowała im “Despacito” w “Jaka to melodia”, więc teraz wystąpi na Sylwestrze – to jest ten poziom abstrakcji, co wymyślenie projektanta mody Christiana Paula.

Mówimy o wydarzeniu przygotowywanym z pewnością od miesięcy, o wydarzeniu dla TVP na tyle ważnym, że braci Golec uroczyście wysyła balonem, by przekazali Ducha Sylwestra z Zakopanego do Ostródy – pisała. I nie są w stanie wypełnić sylwestrowej ramówki ludźmi, którzy mają jakąkolwiek karierę? Nagrali cokolwiek, mają chociaż jakąś płytę, jakąś piosenkę? Nie wiem, może chociaż zwycięzcą tego greckiego The Voice? Albo polskiego? Więc biorą losowego typa, którego NIKT nie zna?

Nie mam pojęcia, o co tu chodzi, czy Pedro jest czyimś znajomym, czy to może jakiś scam oddolny, ktoś go komuś podsunął, a nikt potem nie sprawdzał?”

– zauważyła współautorka Napisów Końcowych.

https://twitter.com/oceansoul001/status/1345408664375599105?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1345408664375599105%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.pudelek.pl%2Fsylwester-marzen-widzom-probowano-wcisnac-ze-na-scenie-wystepuje-tworca-opa-opa-tvp-wymyslilo-sobie-artyste-6593182038551328a

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie