Po godzinach

TVP promuje homoseksualizm? Szokujące obrazki u Kurskiego

Grand Warszawski / Shutterstock

Stało się coś nieprawdopodobnego. W czasie finału Eurowizji frontman zespołu Maneskin, który wygrał konkurs, dał całusa swojemu koledze z grupy. Szokujące jest jednak to, że pokazała to TVP. Internauci kpią teraz, że telewizja publiczna pod zarządem Jacka Kurskiego “promuje homoseksualizm”.

Buziaku na antenie TVP

Zespół Maneskin z Włoch wygrał nową edycję Eurowizji rockowym utworem “Zitti e buoni”. W skład zespołu wchodzą: wokalista Damiano David, gitarzyści Thomas Raggi i Victoria De Angelis, a także perkusista Ethan Torchio. To ten pierwszy dał publicznie całusa drugiemu. Wszystko widzieli widzowie TVP.

Co w tym dziwnego? Mianowicie to, że TVP realizuje w dużej mierze politykę rządu PiS. Ta zaś jest dość konserwatywna. Politycy partii rządzącej wielokrotnie niezbyt przychylnie wypowiadali się m.in. na temat środowisk LGBT. 

Kpiny w sieci

Nie trudno było więc przewidzieć, że internaucie zaczną kpić z tego, że TVP pokazała pocałunek. Pojawiły się komentarze, że telewizja publiczna “promuje homoseksualizm”.

Słynnego na cały świat buziaka można zobaczyć poniżej:

Wielki przegrany Eurowizji

Kolegów z zespołu nie całował z kolei Rafał Brzozowski, który reprezentował na tegorocznej edycji konkursu Polskę. Wokalista nie wszedł jednak nawet do finału. Jego piosenka i wizerunek zostały skrytykowane m.in. przez Elżbietę Zapendowską, która porównała muzyka do pewnego łakocia.

Źródło: Twitter.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie