Polityka i Społeczeństwo

TVP pogrążyła ostatecznie Mariana Banasia? Kuriozalne słowa Jacka Kurskiego o szefie NIK

Flickr/European Parliament ---------------------------------------- Pietro Naj-Oleari: European Parliament, Information General Directoratem, Web Communication Unit, Picture Editor. Phone: +32479721559/+32.2.28 40 633 E-mail: pietro.naj-oleari@europarl.europa.eu

Prezes dobra narodowego, jakim niewątpliwie jest telewizja publiczna, postanowił przyłożyć swoją rękę do próby egzekucji niezniszczalnego Mariana Banasia. W wywiadzie dla obiektywnego tygodnika „Sieci” wskazał TVP jako tę instytucję, która oddała decydująca salwę w wojnie z głównym wrogiem PiS-u z prezesem Banasiem Marianem.

-W sumie to TVP go pogrążyła. Słowa, które u nas wypowiedział w „Gościu Wiadomości” były dlań dużym problemem, przedmiotem ataku opozycji.-stwierdził dumny.

Przypomnijmy, że chodzi o wywiad z dnia 23 września, w którym szef NIK ustosunkował się do zarzutów, które pojawiły się w „Superwizjerze” TVN. Wtedy padły znamienne słowa prawdy, że sławna już kamienica to był prezent od oficera AK.

Dzięki Bogu za Jacka Kurskiego. Bez jego krystalicznie czystej telewizji mało kto zainteresowałby się nieistotnymi informacjami ujawnionymi przez Bertolda Kittela, a symbol cnót wszelakich, Marian Banaś mógłby być spokojny o swoje stanowisko.

Źródło: Sieci

Fot.: Flickr.com/european_parliament

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Media Tygodnia
Ładowanie