Pandemia Po godzinach

TVP nabawi się kompleksu Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy ponownie zaorał dziennikarzy telewizji zwanej publiczną

Rafał Trzaskowski
Fot. Flickr

Rafał Trzaskowski znów został przepytany przez dziennikarza TVP. Tym razem reporter Telewizji Publicznej chciał zaskoczyć kandydata KO pytaniem o ceny produktów spożywczych. Trzaskowski nie dał się złapać w pułapkę.

Jakiś czas temu jeden z dziennikarzy TVP zapytał Rafała Trzaskowskiego o kupno dżemu. Tym razem Telewizja Publiczna zechciała sprawdzić, czy kandydat KO zna ceny podstawowych produktów żywnościowych. Sprytny chwyt, pytanie-pułapka, zadane po to, by pokazać, że główny rywal Andrzeja Dudy nie ma pojęcia o życiu zwykłych Polaków.

Rafał Trzaskowski radził sobie już z absurdalnymi pytaniami ze strony TVP, poradził sobie i z kwestią cen.

Panie redaktorze… Zacznijmy od tego, że Polki i Polacy mają wielki problem z połapaniem się, co ile kosztuje, bo panuje tak kosmiczna drożyzna, że ceny zmieniają się z dnia na dzień – stwierdził na początek, a potem przeszedł do konkretów.

Pamiętam jak płaciłem jeszcze za jabłka 1,5 albo 2 zł za kilogram na bazarku „Na Dołku”. Dzisiaj te ceny szybują w górę, czasami trzeba za kilogram jabłek zapłacić nawet 4 zł. Zależy co pan lubi, bo ja np. lubię ligola, niestety kosztują trochę więcej – powiedział Trzaskowski, a następnie przeszedł do analizy cen masła.

Wzrost ceny masła poszybował tak do góry, że każdy ma dzisiaj problem z tym, ile dokładnie dzisiaj kosztuje kostka masła – mówił i dodał, że widział kostki i za 4 złote, i za 8 złotych.

Kandydat KO zakończył swoją odpowiedź uszczypliwością w stronę TVP.

Na miejscu tej telewizji, która nie mówi o drożyźnie, a powinna, raczej tematu cen bym nie dotykał – powiedział.

Dziwne pytania ze strony TVP stały się już tradycją tej kampanii wyborczej. Dziś jednak, przy okazji analizy cen masła, wyjątkowo dowiedzieliśmy się jednej istotnej rzeczy. Otóż reporter TVP chciał dowiedzieć się, kiedy Rafał Trzaskowski przedstawi swój pełny program wyborczy. Prezydent Warszawy odparł, że zostanie on opublikowany już w tym tygodniu.

https://twitter.com/trzaskowski2020/status/1274994063381614593

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie