Polityka i Społeczeństwo

TVP ma już swoje rozwiązanie problemów z podwyżkami. Tajemnicze “tuskowe” na paskach “Wiadomości”

“Wiadomości” TVP w końcu zajęły się tematem rosnących cen gazu. Dowiedzieliśmy się, że to wszystko to wina… Donalda Tuska.

Wiadomości TVP: to wina Tuska

Danuta Holecka tłumaczyła, jakie są powody wysokich cen gazu. To głównie “polityka klimatyczna forsowana przez Unię Europejską i popierana przez partię Donalda Tuska oraz manipulacje gazowe Władimira Putina”. Dziennikarka zapowiedziała tak materiał zatytułowany: “»Tuskowe« drenuje kieszenie Polaków”.

Nie wiadomo tylko, czym jest “tuskowe”.

W TVP dostało się również samorządowcom z opozycji. W świecie mediów publicznych to Rafał Trzaskowski jest odpowiedzialny za droższe mieszkania komunalne. Dodano, że rząd chce jednak pomóc Polakom.

– Wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie zostaną automatycznie objęte regulowanymi taryfami za to paliwo. Takie zmiany w prawie, na naszej antenie, zapowiedział wicepremier Jacek Sasin – mówił prezenter TVP.

Rząd chce współpracy z Donaldem Tuskiem?

Wszystko to kontrastuje ze stanowiskiem rządu, który przygotował list do Tuska w sprawie kryzysu z cenami energii i gazu. Podczas środowej konferencji prasowej rzecznik rządu Piotr Müller mówił też, że Tusk może się przydać Polsce.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie