Polityka i Społeczeństwo

TVP łamie wszelkie prawa logiki. Podpalenie samochodu polskiej ambasady w Berlinie połączono… ze strajkiem kobiet

fot. wiadomosci.tvp.pl

„Wiadomości” TVP zajęły się sprawą należącego do polskiej ambasady samochodu, który spłonął w Berlinie. Za sprawców podpalenia uznano „zwolenników aborcji na żądanie”.

Ktoś w „Wiadomościach” naczytał się książek o Sherlocku Holemsie i Herculesie Poirot i postanowił przeprowadzić własne śledztwo w sprawie podpalenia samochodu polskiej ambasady w Berlinie. Oczywiście, jak to w przypadku TVP, dochodzenie zostało przeprowadzone pod tezę – za atakami stoją „zwolennicy aborcji na życzenie”, czyli po prostu osoby popierające strajki kobiet.

Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy w dzielnicy Charlottenburg-Wilmersdorf w zachodniej części Berlina.

Jak słyszymy, policja wszczęła swoje śledztwo, prewencyjnie wzmocniono też ochronę wokół polskiej ambasady. Autor materiału przekonuje, że zdarzenie nie było przypadkowe, gdyż auto miało dyplomatyczne oznakowania, nie uszkodzono też żadnego innego zaparkowanego w okolicy samochodu. Nawet można przyjąć taką argumentację. Gorzej, że „Wiadomości” przesądziły sprawę i znalazły winnych.

Są to zwolennicy strajku kobiet. Cezary Gmyz przypomina, że niedawno dochodziło do „agresywnych lewicowych demonstracji przed rezydencją ambasadora Andrzeja Przyłębskiego”. I tu dochodzi do kulminacyjnego odkrycia – Przyłębski jest mężem Julii Przyłębskiej, prezes Trybunału Konstytucyjnego. A co zrobił Trybunał? Wydał kontrowersyjny wyrok w sprawie prawa aborcyjnego, który spowodował masowe protesty w całej Polsce! Wszystko pięknie się „Wiadomościom” spina, podpalenie samochodu to akt zemsty „zwolenników aborcji na żądanie”!


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie