Kultura Polityka i Społeczeństwo

TVP Info zmanipulowało anegdotę Cezarego Pazury o Januszu Gajosie. Jest odpowiedź poruszonego aktora! [VIDEO]

Cezary Pazura

Nagonka na Janusza Gajosa w Telewizji Publicznej trwa w najlepsze. Tym razem portal TVP Info chciał do szczucia wybitnego aktora wykorzystać…Cezarego Pazurę. Co z tego wyszło? Wstyd, żenada, kompromitacja.

Ależ ten Janusz Gajos uwiera telewizję Jacka Kurskiego. Wystarczyło kilka niepochlebnych słów o Jarosławie Kaczyńskim i rozpętała się wojna. Wojna to jednak dość swoista, bo wydaje się, że TVP walczy w niej głównie sama ze sobą, co więcej – sama zadaje sobie ciosy na polu wymyślonej bitwy.

Portal TVP Info grzmi w swoim nagłówku na portalu:

Szkoda nawet czasu na zagłębianie się w dalsze wynurzenia autora. W skrócie: Portal przedstawia Gajosa jako – co najmniej – niesympatycznego faceta, który wiele lat temu kazał Cezaremu Pazurze “wypier***”, gdy ten jako młody chłopiec poprosił swojego idola o autograf.

TVP Info zapomniało o dwóch sprawach. Po pierwsze – film z opowieścią Pazury został ucięty, przez co w anegdocie zabrakło puenty, kluczowej – jak to w anegdotach – dla spójności przekazu. Po drugie – no właśnie…To wyjaśnia sam wyraźnie poruszony Pazura. – Anegdota nie musi koniecznie pokrywać się z prawdą. Urywanie jej przed puentą i pokazywanie jej nie w tym kontekście, w którym chciałem jest niegodziwe i na to nie pozwalam – wyjaśnił sam Pazura w piątkowym oświadczeniu.

Oświadczenie Cezarego Pazury:

A tutaj cała anegdota (od 8. minuty), której TVP Info nie może przeżyć:

Również żona i jednocześnie agentka aktora, Edyta Pazura  maila od redaktora redakcji TVP Info i swoje wyjaśnienia tej manipulacji.

Szanowni Państwo Nawiązując do zmanipulowanego przez TVP INFO artykułu, pragnę po raz kolejny zaznaczyć że Cezary…

Opublikowany przez Edyta Pazura- Just Keep Living Piątek, 7 sierpnia 2020

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie