Po godzinach

TVP Info nadziała się na własne, lodowe ostrze. Chciała dowalić Trzaskowskiemu, a po raz kolejny mocno się skompromitowała

Do Polski powróciła zima a wraz z nią – co oczywiste – opady śniegu. Problem w tym, że TVP Info stara się wykorzystać taką sytuację politycznie. Twierdzi, że nieodśnieżona stolica to wina prezydenta miasta Rafała Trzaskowskiego. Polityk odpowiedział wpisem w social mediach.

TVP Info oskarża Trzaskowskiego

“Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem” – dowiedzieli się właśnie widzowie TVP Info. Media publiczne ponownie więc próbują zaatakować prezydenta z PO. Problem w tym, że strzelają ślepakami.

Jedną z dróg pokazanych przez TVP Info była zaśnieżona trasa S8. Tyle że droga ta nie należy jednak do kompetencji urzędu miasta, a odpowiada za nią państwo, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Trzaskowski szybko odbił więc piłeczkę.

“Oto i kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info – “Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem”, a na obrazku nieodśnieżona droga… podległa rządowi. Brawo. Naprawdę, więcej dobrego będzie, jak zaapelujecie do kierowców o ostrożność, serio. Tymczasem my pracujemy dalej” – napisał na Twitterze.

 

Do ataków Telewizji Publicznej odniosła się też rzeczniczka Urzędu m. St. Warszawy Karolina Gałecka, która wsparła swojego szefa. “Oto najlepszy przykład manipulacji TVP Info. Na zdjęciu trasa S8, podległa rządowej GDDKiA – winny oczywiście Rafał Trzaskowski. Czy prezydent Warszawy odpowiada też za pożary w Australii i śnieg na Saharze?” – pytała.

W sieci także zawrzało:

https://twitter.com/bbudka/status/1358868174561828864

Z kolei na temat aktualnej sytuacji pogodowej w stolicy Trzaskowski wypowiedział się już w poniedziałek rano. Dowiedzieliśmy się, że “nieprzerwanie działają służby ZOM”, a “na ulicach pracuje blisko 1500 osób i ponad 300 pojazdów”.

Trzaskowski pod ostrzałem

Skąd te ataki? Rafał Trzaskowski uzyskał bardzo dobry wynik w wyborach na prezydenta Polski. Wcześniej zaś wygrał walkę o stołeczny ratusz. To głównie dlatego jest na celowniku TVP i PiS – jest zagrożeniem dla partii rządzącej naszym kraju, ponieważ pozostaje jednym z najbardziej popularnych polityków PO. Stąd też możemy wnioskować, że wkrótce doczekamy się kolejnych ataków na jego osobę.

Źródło: TVP Info, Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie