Po godzinach

TVP Info chciała zaatakować swoją konkurencję. Riposta internautów wbiła Kurskiego w ziemię

TVP Info nie umie nawet przeprowadzić porządnej nagonki w internecie. Riposta internautów bezwzględna dla stacji Kurskiego.

Nie ma miesiąca, żeby Telewizja Publiczna pod wodzą Jacka Kurskiego nie zaliczała wpadki czy kompromitacji. Pseudoinformacyjny ściek, bo trudno inaczej nazwać paradziennikarską pracę mediów narodowych, dwoi się i troi, by możliwie często atakować przeciwników politycznych dobrej zmiany, chwaląc jednocześnie rządzących pod niebiosa, kłamiąc i manipulując przy tym tak bardzo, że Goebbels byłby dumny.

Jak nie twierdzenie, że wszystko co się w Polsce nie udaje jest winą PO i Tuska, którzy przecież nie rządzą już od ponad 3 lat, to teza, że rozwojowi naszego kraju przeszkadzają wrogie siły z Merkel i Sorosem na czele.

Najnowszy przypadek wojny propagandowej prowadzonej przez stację Jacka Kurskiego pochodzi z dziś. Mianowicie, portal TVP Info postanowił na swoim koncie na Twitterze zapytać internautów, co sądzą o skandalicznych w ocenie stacji słowach koleżanki po fachu, Justyny Pochanke. Dziennikarka TVN miała czelność na antenie nazwać sympatyków PiS wyznawcami, a nie wyborcami.  

https://twitter.com/tvp_info/status/1080712699179384832?s=21&fbclid=IwAR2TwrbVql1IQ2BuIckzheOekMEzcUWJ8wkQp3t7VxVjtc2bbrrbcFcCznc

Abstrahując od prawdziwości słów Pochanke, do których zresztą mocno się przychylam, to trzeba sobie jasno powiedzieć, że reakcja internautów nie poszła po myśli Jacka Kurskiego i spółki. Komentarze pod wpisem zamiast hejtować TVN, wyrażały w zdecydowanej większości aprobatę dla tezy, że PiS ma wyznawców, a nie wyborców. Okazuje się, że TVP Info nie umie nawet przeprowadzić porządnej nagonki w internecie. Zresztą zobaczcie sami:

https://twitter.com/MaciejWasilews2/status/1080735556492058624

https://twitter.com/polskawruinie2/status/1080745306814402562

Powyższe komentarze to tylko wierzchołek góry lodowej. Zapewne nie o taką reakcję TVP Info chodziło…

żródło: Twitter/TVP Info

fot. Shuttterstock/tvp.info

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie