Polityka i Społeczeństwo

Tusk trafił w czuły punkt obozu władzy? Tak można przypuszczać po wściekłej reakcji Czarnka. “Wstydzę się za to, co mówił”

screen YouTube/ TVP Info

Sobotnie wystąpienie Donalda Tuska zabolało polityków obozu rządzącego. Widać to po ich ekspresyjnych reakcjach. – Jedyny program PO to pucz, zamach stanu i łamanie przepisów prawa – grzmiał Przemysław Czarnek.

Donald Tusk nie gryzł się w język podczas swojego sobotniego wystąpienia na konwencji PO w Radomiu. Lider PO bezlitośnie wypunktował rząd PiS. W dosadnych słowach mówił o inflacji, drożyźnie, hipokryzji i kłamstwach władzy.

Jeśli ktoś wierzy w Boga czy może głosować na kłamstwo, złodziejstwo i nienawiść? Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS. To proste jak drut – grzmiał Tusk.

Przemówienie lidera PO ewidentnie dotknęło polityków obozu władzy. Gdyby było słabe, nie rzuciliby się masowo do ataków na lidera PO. Dość powiedzieć, że posłanka Anna Kwiecień udostępniała wideo, na którym Tuskowi podłożono głos Adolfa Hitlera.

Oburzony Czarnek

Swój komentarz dorzucił też Przemysław Czarnek. Minister w swoim stylu zaatakował PO i Donalda Tuska. Jak stwierdził, „wstydził się za to”, co mówił lider największej partii opozycyjnej.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie