Polityka i Społeczeństwo

Tusk, Hołownia i Duda kwestują na WOŚP. Jednak ich wszystkich przebija ta licytacja!

Fot. Shuttershock

Jak co roku osoby publiczne dołączyły do największej polskiej akcji charytatywnej czyli WOŚP. W tym roku czekają nas wybory prezydenckie, kandydaci nie przepuścili okazji przypomnieć o sobie.

Chociaż Orkiestra Owsiaka nie jest ulubionym wydarzeniem elektoratu PiS, wziął w niej udział urzędujący Prezydent. Co Duda licytuje dla WOŚP?

Donald Tusk nadal promuje swoją książkę “Szczerze”.

Właśnie egzemplarz tego wydawnictwa możemy wylicytować w trakcie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oczywiście podpisany przez autora. Szef Europejskiej Partii Ludowej nie bierze udziału  w wyścigu o Pałac Prezydencki, ale kandydaci do objęcia urzędu głowy państwa także o sobie przypomnieli. Andrzej Duda wystawił koszulkę z marszu nordic walking z napisem “tak dla transplantacji”.

Żona Prezydenta wystawiła na aukcje unikatową suknię z wizyty w Japonii. To specjalny strój, który założyła na ceremonią intronizacji cesarza Japonii Naruhito w Tokio. Kreacja jest dziełem polskiej projektantki Doroty Goldpoint.

W akcji charytatywnej wzięli udział jego kontrkandydaci w tegorocznych wyborach. Nieoficjalny jeszcze kandydat Lewicy Robert Biedroń wystawił na licytacje dzień w europarlamencie. Z kolei Szymon Hołownia licytuje naszywkę z kombinezonu, w którym jego żona wykonuje loty samolotami wojskowymi.

Na ten moment najbardziej pożądane jest jednak… spotkanie z Prezes Sądu Najwyższego. Licytujący dają za nie na ten moment ponad 10 tys. złotych!

źródło: fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie