Polityka i Społeczeństwo Wybory 2020

Trump znowu szokuje. Tym razem chodzi o narkotyki

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zbliżają się wielkimi krokami. A im bliżej daty wyborów, tym mocniejsze ciosy będą wyprowadzać kandydaci. Ostatni atak Donalda Trumpa na Joe Bidena jest jednak szokujący.

Pierwszy wtorek listopada – to tradycyjny dzień wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. W tym roku będzie to trzeci dzień tego miesiąca. Jednak zanim Amerykanie zdecydują – Trump czy Biden – między kandydatami dojdzie do telewizyjnych debat.

I bezpośrednie pojedynki polityków zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Atmosferę do czerwoności rozgrzał ostatnim wpisem na Twitterze urzędujący prezydent. Co prawda w przypadku Trumpa można spodziewać się wszystkiego, a jego niekonwencjonalne zachowania czy wpisy są normą, to ostatni atak na Bidena zaszokował.

– Będę stanowczo domagał się testu narkotykowego dla ‘śpiącego Joe Bidena’ przed lub po debacie we wtorek wieczorem. Oczywiście, sam też zgodzę się poddać takiemu testowi – napisał Trump, sugerując że jego rywal w walce o Biały Dom mógł być pod wpływem środków odurzających podczas kampanijnych wystąpień.

Co ciekawe, to nie pierwszy tego typu atak Trumpa na politycznego przeciwnika. W 2016 roku prezydent USA w podobny sposób atakował Hilary Clinton. – Myślę, że przed debatą powinniśmy zrobić test na obecność narkotyków – mówił w październiku 2016 roku.

Źródło: gazeta.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia

Sprostowanie


W artykule autorstwa Pana Adriana Matusa pt. "To musi być fake! Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP" opublikowanym w dniu 4 marca 2021 r. na stronie https://crowdmedia.pl/to-musi-byc-fake-kurski-zada-o-wiele-wiecej-publicznej-kasy-na-swoja-tvp/ nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, iż Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP. W rzeczywistości Prezes TVP nie domaga się więcej pieniędzy dla TVP, a wskazuje, iż gdyby należne opłaty abonamentowe zostaly wniesione w całości, to publiczne media otrzymałyby z tego tytulu prawie 3,5 mld zł.

Ładowanie