Trump odpalił się w sieci! Szokujący post idola PiS, padły groźby i wulgaryzmy. „Otwórzcie tę pie*****ną…”
Źródło: https://depositphotos.com/
Donald Trump znów szokuje. Idol PiS opublikował w sieci wulgarny wpis, w którym zagroził potężnym uderzeniem na Iran.
Trump opublikował wulgarny wpis
Dzień bez idiotycznej czy skandalicznej wypowiedzi Donalda Trumpa to dzień stracony. Gdy w Polsce odpoczywaliśmy po wielkanocnej kiełbasce i żurku, za Oceanem prezydent USA totalnie się odpalił. Złapał za klawiaturę i wysmażył wulgarny wpis.
– We wtorek w Iranie będzie to jednocześnie Dzień Elektrowni i Dzień Mostu. Nie będzie nic podobnego!!! Otwórzcie tę pie*****ną cieśninę, szalone bękarty, albo będziecie żyć w piekle – ZOBACZYCIE! Chwała Allahowi – napisał idol PiS na swojej platformie społecznościowej Truth Social.
Później dorzucił kolejny wpis, w którym podał godzinę.
– Wtorek, godzina 20 czasu wschodnioamerykańskiego! – zagrzmiał. To oznacza, że będziemy czekać niecierpliwie, co pomarańczowy Republikanin wymyślił do 2 w nocy z wtorku na środę polskiego czasu. Cóż, widać po tych wpisach, że coś Trumpowi wojna w Iranie wymyka się spod kontroli.
Trump łaskawie lekko przesunął termin swojego ultimatum, bo wcześniej dawał czas na otwarcie cieśniny Ormuz do godziny 20 w poniedziałek, czyli do godz. 2 w nocy we wtorek polskiego czasu. Już wcześniej prezydent USA groził zniszczeniem irańskich elektrowni. Blokada cieśniny Ormuz doprowadziło do gwałtownych wzrostów cen na globalnych rynkach energii.
„Nie ma oczekiwań od Polski”
W programie „Polityczny WF z gościem” miała miejsce rozmowa z Marcinem Przydaczem na temat wojny w Iranie i roszczeń Trumpa, by otwarciem cieśniny Ormuz zajęli się europejscy sojusznicy.
– Nie ma oczekiwania, żeby Polska akurat brała udział w tego typu operacji. Z resztą mam wrażenie, że ani pan prezydent, ani większość Polaków nie jest gotowa i nie chce tego typu zaangażowania – zapewnił prezydencki minister. Jak dodał, że część zachodnich sojuszników, którzy dysponują odpowiednią flotą w ramach działalności koalicyjnej powinno wesprzeć Amerykanów.
– Nie tylko w imię własnego interesu – bo to jest jasne, jeśli zostanie odblokowana cieśnina Ormuz, to spadną ceny energii – natomiast w imię też solidarności euroatlantyckiej – wskazał Przydacz.