Polityka i Społeczeństwo

Totalny odlot Pawłowicz! Bezpardonowo atakuje Niemcy i majaczy coś o rewizji polskich granic

Krystyna Pawłowicz nie odpuszcza i nadal aktywnie działa w mediach społecznościowych. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ostrzega teraz, że Niemcy planują rewizję granicy z Polską.

Niemcy zmienią nasze granice?

“Niemcy tolerują agresję Rosji na Ukrainę, bo w dalszym planie – podobnie jak Rosja – też mają rewizję granicy z Polską ustaloną wbrew ich woli po II wojnie światowej?” – zaczęła we wpisie Krystyna Pawłowicz. “Popierają agresywne ruchy i działają osłabiając Polskę na Śląsku i Pomorzu?” – dodała była posłanka PiS.

O jakie ruchy i działania jej chodzi? Nie wiadomo.

https://twitter.com/KrystPawlowicz/status/1504351279321079813?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Oczywiście doceniła decyzję Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego o wyjeździe do Kijowa. “Tradycja solidarności i pomocy śp. Lecha Kaczyńskiego jest kontynuowana. Jedni ryzykują życiem, inni nie ofiarują nawet ceny obiadu” – skomentowała.

O trudnej sytuacji Polski pisała już w styczniu. Jej zdaniem, pomimo potencjalnego wsparcia Zachodu i USA, Polacy mogą w razie wojny liczyć tylko na siebie.

Chwile złudzeń szybko mijają. Nikt Polsce nie pomoże. Nikogo Łowicz, Lublin czy Kalisz nie obchodzą. Polacy muszą zawsze Miałaliczyć tylko na siebie” – przekazała.

Czy ma rację? Jak na razie nie, bowiem w Europie pod rozkazami NATO mamy tysiące żołnierzy USA i 40 tys. żołnierzy całego Paktu Północnoatlantyckiego. Stany Zjednoczone zaś wysyłają do nas np. baterie Patriot.

Od 24 lutego zarówno politycy z USA, jak i liderzy Zachodu wielokrotnie zaznaczali, że nie będą się wahać w przypadku naruszenia wschodniej flanki Sojuszu.

Czytaj również:

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie