Polityka i Społeczeństwo

Totalny odlot Beaty Mazurek! Jej żałosny wpis świadczy o kompletnym oderwaniu od rzeczywistości

Beata Mazurek

Beata Mazurek znowu jest na pierwszych stronach w mediach społecznościowych. Dała do zrozumienia, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości od czasu do czasu zamieści w mediach społecznościowych wpis, który potem przechodzi do historii. Tej złej historii. Gdy Polacy zmagają się z szalejącą drożyzną, a nad krajem wisi widmo kryzysu energetycznego, Beata Mazurek dała do zrozumienia, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.

Jej komentarz zamieszczony na Twitterze, to kolejny przykład na oderwanie się PiS-owskich elit od zwykłych ludzi. Dwa dni temu wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz był zdziwiony, że w Polsce są osoby, którym po podwyżkach za ogrzewanie, zostaje 10 zł dziennie na przeżycie.

Mazurek w ogniu krytyki

Benzyna tańsza, podobnie cukier, węgla nie zabraknie, magazyny gazu pełne, podatki obniżone, wkrótce 14-stka dla emerytów, wyprawka szkolna zapewniona. Martwię się o samopoczucie opozycji, ale życzę miłego weekendu – napisała Mazurek.

W odpowiedzi jedna z internautek, opisała jej sytuację z Opalenicy. Rachunki za czynsz wzrosły z 700 zł na 2100 zł w związku z podwyżkami cen gazu.

Beata Mazurek zderzyła się z potężną falą krytyki, a określania “odlot” to te najłagodniejsze. Cała partia została nazwana jako “żałosna i bezrefleksyjna”. – I tak sobie żyjecie w tej bańce informacyjnej odrealnieni od rzeczywistości – napisała jedna z internautek. Niektórzy piszą wprost, że władza kpi z obywateli.

Aleśmy się odlepili! Nosz koncertowo! – komentuje poseł Artur Dziambor

Pani Beata żyje w pięknym świecie do którego nie każdy ma dostęp – pisze użytkownik Twittera

W podobnym tonie wyraża się masa komentatorek i komentatorów, którzy pytają o jakim kraju pisze Beata Mazurek.

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie