Polityka i Społeczeństwo

Tonący Dworczyk zaprasza samorządowców ze swojego okręgu na wypasione spotkanie. To może być sprawa dla prokuratury

Sprawą spotkania organizowanego przez Michała Dworczyka zainteresowała się już opozycja. Monika Wielichowska z Platformy Obywatelskiej zapewnia, że będzie się uważnie przyglądała i pytała, dlaczego KPRM organizuje podsumowanie najważniejszych inwestycji w subregionie wałbrzyskim. Jak mówi w rozmowie z “Gazetą Wyborczą”, minister wybiórczo dobrał samorządowców na spotkanie.

Z kolei Tomasz Siemoniak z Platformy Obywatelskiej zastanawia się, czy to nie będzie sprawa dla prokuratora – Jak poseł Dworczyk wykorzystuje stanowisko ministra. Zaprasza wybranych samorządowców ze swojego okręgu wyborczego do KPRM na konferencję ws. tego okręgu oraz lunch i kolację.

Kto za to płaci? Jeśli za cokolwiek płaci KPRM (wynajem sal, posiłki itp.) to sprawa dla prokuratora – napisał na Twitterze.

Jak przypomina “Gazeta Wyborcza”, Michał Dworczyk ma gest jeżeli chodzi o opłacanie kolacji. W jego wykradzionych mailach jest faktura za “kolację Dworczyka”, która odbyła się w wałbrzyskim hotelu i opiewa na kwotę 4320 zł.

Źródło: Interia.pl, Gazeta Wyborcza


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie