Po godzinach Wojna

Tomasz Adamek stracił okazję, by milczeć. Naprawdę powiedział TE żenujące słowa o wojnie w Ukrainie [WIDEO]

Uważam, że są to sprawy wewnętrzne Ukrainy. Myślę, że tam nie powinna się mieszać… to jest wojna, wojna domowa. To kiedyś był cały ZSRR, nie pamiętam ile lat temu. Jeżeli będą się mieszać, to pokoju nie będzie i zburzą całą Ukrainę. Politykę odsunąłem i nie chcę o niej za dużo mówić, póki jeszcze jestem w sporcie – powiedział Adamek. Ciekawe, czy pięściarz pamięta, że w XIX wieku część Polski należała do Imperium Rosyjskiego. Czy gdyby Putin zaatakował nasz kraj, Adamek też uznałby, że Zachód nie powinien nam pomagać, bo to w sumie wojna domowa, bo „nie pamiętam ile lat temu to było wszystko Imperium…”?

To nie pierwsza wypowiedź Adamka w sprawie wojny w Ukrainie. W kwietniu pięściarz skrytykował Joego Bidena. Adamek stwierdził, że wojna nie wybuchłaby, gdyby wybory prezydenckie w USA wygrał Donald Trump.

Jestem jednak pewny, że gdyby to Donald Trump był prezydentem USA, to tej wojny by nie było – stwierdził Adamek w rozmowie z „Super Expressem”. – Joe Biden to dziadek i nie wiadomo, czy tak naprawdę to on rządzi. A Trump miał dobre relacje z Putinem – wyjaśnił pięściarz.

Czytaj również:


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie