Polityka i Społeczeństwo

To zestawienie zdjęć Krystyny Pawłowicz podbija internet. Posłanka PiS z prawdziwą damą ma niewiele wspólnego

To zestawienie zdjęć Krystyny Pawłowicz podbija internet. Posłanka PiS z prawdziwą damą ma niewiele wspólnego
fot. flickr/Sejm RP/Twitter

Nie milknie afera wokół niedawnych słów Jerzego Owsiaka, który podczas tegorocznego Festiwalu Przystanek Woodstock stwierdził, że posłance PiS Krystynie Pawłowicz dla rozluźnienia przydałoby się trochę sexu. 

Od razu na głowę Owsiaka wylało się wiadro pomyj. Szczególnie ostry atak na organizatora festiwalu przypuściły środowiska kobiece. Nie była mu także dłużna część parlamentarzystów, z Katarzyną Lubnauer z Nowoczesnej na czele. Dostało mu się za obrazę kobiet, uprzedmiotowianie ich i ogólny brak szacunku.

 

 

 

Koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości ruszyli z odsieczą dla Pawłowicz. Rzecznik partii Beata Mazurek uznała, że te słowa to skandal i zapowiedziała przeciwko Owsiakowi pozew.

Sęk w tym, że Owsiak żartował. Wygląda na to, że jesteśmy obecnie skazani na sytuację, w której PiS obrzuca swoich przeciwników gównem, obrażając ich na każdym kroku, zaś strona opozycyjna i ich sympatycy zmuszeni są wyłącznie przepraszać. Wygląda na to, że znowu przyszliśmy na strzelaninę z nożem. Całą sytuację celnie podsumował Tomasz Lis.

Abstrahując jednak od całej sytuacji trzeba przyznać, że stawanie w obronie Pawłowicz, która wielokrotnie w sposób chamski obrażała wszystkich jak leci, jest co najmniej groteskowe i jest de facto grą pod dyktando Prawa i Sprawiedliwości.

Z okazji całego zamieszania jeden z internautów pokusił się o wizualne podsumowanie aktywności posłanki Pawłowicz w Sejmie. W końcu jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Trzeba przyznać, że autor trafił w dziesiątkę. Zestawienie to podbiło internet.

https://twitter.com/Teresa_Tereska_/status/894095297000988673

Jak widać na załączonym obrazku, Krystyna Pawłowicz to istny obraz cnoty, pokory i kultury osobistej. Tylko ten wredny Owsiak postanowił ją w niegrzeczny sposób zaatakować. Jak on śmiał…

fot. flickr/Sejm RP/Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie