Po godzinach

To ONA przyćmiła samego Donalda Tuska podczas Rady Krajowej PO. Były premier zachwycony!

Donald Tusk wrzucił na Twittera zdjęcie z obrad Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Internauci są fotografią zachwyceni.

W sobotę odbyła się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej, na której wybrano wiceprzewodniczące i wiceprzewodniczących partii. Donald Tusk sporo miejsca poświęcił indolencji rządu w walce z epidemią koronawirusa. Wyznaczył również cele na najbliższy czas.

To m.in. przygotowanie systemu, we współpracy z Komitetem Obrony Demokracji, pozwalającego na kontrolę procesu wyborczego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybory mogą być sfałszowane.

Oprócz partyjnych pogaduch jest także miejsce na zabawne akcenty. Donald Tusk wrzucił na Twittera zdjęcie z obrad Rady Krajowej, na którym widoczna jest córka Kingi Gajewskiej i Arkadiusza Myrchy z Platformy Obywatelskiej – Zapowiadałem szturm kobiet i młodych w Platformie. Rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania – skomentował były premier.

Zamieszczona fotografia wywołała falę komentarzy. Internauci w żartobliwym tonie piszą, że “ta młoda kobieta usunęła Donalda Tuska w cień” i skradła całe show. Niektórzy nawet twierdzą, że dziewczynka będzie większą gwiazdą niż szef największej partii opozycyjnej. “Urocze zdjęcie” jest bardzo często pojawiającym się komentarzem.

Czekamy na powrót uśmiechniętej, kolorowej, otwartej i nowoczesnej Polski – pisze internauta.

Panie Premierze, Pana dystans, poczucie humoru i luzik jest nie do podrobienia! – skomentowała użytkowniczka Twittera

https://twitter.com/Xmagdalena/status/1470059260352544772

Internauci piszą, że w młodych kobietach jest nadzieja na zamianę Polski. Pojawiają się także wpisy bardzo złośliwe, które odnoszą się do zamkniętych obrad Prawa i Sprawiedliwości.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie