Po godzinach Satyra polityczna

To ON zastąpi Lewandowskiego na Wembley?! To może być prawdziwy zbawca narodu [WIDEO]

MaciejGillert / Shutterstock

Informacja o kontuzji Roberta Lewandowskiego zmroziła kibiców reprezentacji Polski. Biało-czerowni zagrają z Anglią na Wmebley bez najlepszego gracza. Ale może jest nadzieja na godne zastępstwo…

Paulo Sousa nie zaliczy swojego pierwszego zgrupowania w roli selekcjonera reprezentacji Polski do najszczęśliwszych. Jeszcze przed pierwszym meczem z Węgrami koronawirus wykluczył z gry Mateusza Klicha, w meczu z Andorą kontuzji więzadła w prawym kolanie doznał Robert Lewandowski, a później poinformowano o kolejnych zakażeniach w polskiej kadrze. Pozytywne wynik testu na COVID-19 otrzymali Łukasz Skorupski, Kamil Piątkowski. Sytuacja Grzegorza Krychowiaka jest niepewna; pierwszy test dał wynik pozytywny, drugi – negatywny, możliwe, że jeszcze dołączy do zespołu.

Sytuacja jest więc niełatwa, kibice pytają przede wszystkim, kto zastąpi Roberta Lewandowskiego. Może Karol Świderski, który zaliczył udany debiut z Andorą? A może Arkadiusz Milik przypomni sobie najlepsze mecze w kadrze i poprowadzi biało-czerwonych do… choćby do remisu? A może Paulo Sousa szykuje niespodziankę? Tygodnik NIE „ujawnił” pewne ciekawe nagranie. Kto zastąpi Lewego na Wembley? Przekonajcie się sami!

Jarosław Kaczyński mówił kiedyś, że chciałby być „emerytowanym zbawcą narodu”. Nie będzie chyba lepszej okazji. Ale ogólnie kibicom nie jest przed meczem do śmiechu. Swoje obawy zawali już w licznych memach:

Możemy mieć tylko nadzieję, że po meczu te internetowe śmieszki znikną w otchłani zapomnienia, a wśród kibiców zapanuje euforia. Mecz Anglia – Polska w środę o godzinie 20:45.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie