Polityka i Społeczeństwo

To już jest wojna? Borys Budka nie zostawił suchej nitki na Lewicy

Szef Platformy Obywatelskiej zwrócił się do wyborców Lewicy, “by naciskali na swoich liderów, by wrócili do opozycji, a nie zastępowali Zbigniewa Ziobrę wtedy, kiedy Kaczyńskiemu brakuje głosów”. Dodał, że dziwi go bezgraniczne zaufanie liderów Lewicy do Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego.

To może budzić zdumienie, ale przede wszystkim to zły znak dla tych wszystkich, którzy w ostatnich czasach walczyli bardzo mocno o elementarne prawa. Dzisiaj mogą czuć się zdradzeni przez swoich liderów – mówił.

Wieczorem na antenie Polsat News doszło do bezpardonowego starcia między Piotrem Zgorzelskim z PSL-u i Adrianem Zandbergiem z Partii Razem wchodzącej w skład lewicowej koalicji.

Czy panu nie wstyd, że usiadł pan do stołu z tymi, za zgoda których palkami teleskopowymi bito kobiety? – pytał Zgorzelski. Zandberg odpowiedział, że polityk PSL-u prezentuje przykład “polityki nie, bo nie” – Zrobimy na złość PiS-owi i na sile odmrozimy uszy Polakom. To naprawdę krótkowzroczna strategia – mówił.

Źródło TVN24.pl


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie