Polityka i Społeczeństwo

To było oczko w głowie Jacka Kurskiego. Nowy szef TVP podjął decyzję ws. Sylwestra Marzeń!

screen/ TVP

Przed nami następna edycja “Sylwestra Marzeń” TVP. Miejsce? Zakopane. A gwiazda wieczoru? Jest szansa, że nie będzie grała disco polo…

Kto zagra na Sylwestrze Marzeń?

Sylwester Marzeń był oczkiem w głowie Jacka Kurskiego. Tyle że pan Jacek pożegnał się niedawno – co zaskoczyło nawet jego obóz polityczny – z fotelem szefa TVP. Jeśli jednak mieliście obawy, że w tym roku zabraknie wspomnianego wydarzenia, mamy dobre wieści. Nowy szef telewizji podjął decyzję: 31 grudnia znów pożegnamy rok z telewizją publiczną, a impreza ponownie odbędzie się w Zakopanem. Czy jest się jednak z czego cieszyć?

Dotąd nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów dot. Sylwestra. A konkretnie: nie wiadomo, kto zagra w czasie ostatniego koncertu tego roku. To ostatnie jest o tyle ciekawe, że – jak już wspomnieliśmy – Kurski przestał już być prezesem TVP. Zastąpił go Mateusz Matyszkowicz, który ma ponoć bardziej wyrafinowany gust od swojego poprzednika. Jest więc szansa, że rok pożegnany nie w rytmach disco polo, ale np. ambitniejszego popu.

Największą gwiazdą ubiegłorocznej edycji „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem był Jason Derulo. Cóż, nie było to nazbyt ciekawe artystyczne doznanie.

Kogo więc TVP zaprosi w tym roku? Przekonany się wkrótce. Mamy nadzieję, że nowy prezes TVP postanowi na młodych, ambitniejszych artystów (Sanah? Quebonafide? Daria Zawiałow? a może Mata, by zrobić Kurskiemu psikusa?), a nie na Zenka czy inne muzyczne potworki.

Źródło: Wirtualne Media

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie